Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem 1 hete volt abortuszom,...

Nekem 1 hete volt abortuszom, és azóta pecsételő vérzésem van, fáj a derekam és a méhem. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Amikor pisilek is szúró fájdalmat érzek a méhemben,meg szinte egész nap,de nem kibirhatatlan.Valaki tudna erről mondani valamit?
2012. jan. 11. 08:53
 1/5 Atroposz ***** válasza:

[link]

Ott vannak a következményei is.

2012. jan. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt szuro fájdalom....nekem ez kicsit vesemedence gyulladásra hasonlit,kérdezd meg a dokid ha nem mulik.
2012. jan. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Off: Mit csinálnak abortuszon? hogy kell elképzelni? reggel befekszel és este jöhetsz haza? Altatnak?
2012. jan. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Reggel befekszel, három óra múlva eljössz. Kábítanak, 15 percet alszol kb. És kérdező: nem, nem normális, minél hamarabb fordulj orvoshoz, ez valamilyen felszálló fertőzés.
2012. jan. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha még nem szültél,akkor este 6-ra kell bemenned,még aznap este megcsinálják a tágítást,pálcikákat helyeznek fel,ami nekem nagyon fájt.Egész ésszaka görcsöltem.Majd másnap délelőtt altatásban elvégzik a műtétet és aznap du. 6 -kor hazamehetsz.
2012. jan. 11. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!