Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Termalvizben lehet furodni?...

Termalvizben lehet furodni? 16 hetes kismama vagyok es jovo heten megyunk Kiskunmajsara es nem tudom mi a helyzet a termalvizzel.

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A meleg medencékre ki is van írva, hogy terhesen nem szabad. A langyosabbakra is, hogy csak 8-10 perc. Inkább menj a hidegvizes medencébe és ússz sokat, az jót is tesz.
2009. máj. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad!!Szerintem ne kockáztass, és ne is fürödj, nehogy elkapj valamit.Könnyen el lehet a strandon.Én is szeretnék nagyon fürdeni, imádok úszni, de megállom, bár tudom milyen hívogató a víz, de majd jövőre én is.Már alig várom.
2009. máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Nem tesz jót a meleg víz, és tartalmazhat olyan összetevőket, amik nem jók a babának. Pl mi Harkányban voltunk az Radont tartalmaz, nem mehettem be én sem!

Majsán van úszó medence is, inkább azt használd, vagy pihizz egy jót árnyékban. Szaunázni sem szabad.

2009. máj. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Termálvízben nem szabad,ha jól tudom max.28 fokos vízben lehet csak fürdeni.Inkább uszkálj egyet! 35 hetes kismama
2009. máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat en is sejtettem hogy nem szabad...sajna..na de most ez az elso
2009. máj. 25. 11:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Majsán nem csak termálvizes medencék vannak, azokban nyugodtan fürödhetsz. Nagyon jó pl. az élménymedence, tiszta a vize. Nyugodtan belemehetsz, persze azért ne próbáld ki az örvényt :DDD!
2009. máj. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az élménybe és a hullámba nyugodtan belemehetsz, csak arra nagyon-nagyon figyelj, hogy utána alaposan mosakodj meg, és száraz fehérneműt vegyél fel. Ezekben tisztítóberendezés is van.

Az úszómedence is sajnos termál, viszont nem meleg. Hát abba nem megyek bele én sem, pedig kacérkodtam már a gondolattal, de nem kockáztatok.

Mi is fogunk a nyáron kimenni.

Üdv:

17 hetes

2009. máj. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy 36 fokig bármibe belemehetek. (Mi Hévízen voltunk)

Még mindig zárt vagyok, ezért még mindig járok úszni, a legjobb mozgás a kismamáknak, és amíg zárt a méhszáj, lehet.

Üdv 37 hetes

2009. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!