Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hetes terhes vagyok és...

3 hetes terhes vagyok és nincs semmi étvágyam, nem eszek semmit. Normális ez az állapot?

Figyelt kérdés
Hisz minden kismamától azt hallom hogy, hogy megnő az étvágyuk.
2007. júl. 29. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen melegben normális ez az állapot.Azt biztos tudod, hogy ha ételt nem is kivánsz, de folyadékot mindenképpen kell inni. Lehet ez akár gyümölcstea, Vehetsz filteres csipkebogyóteát hibiszkusszal, kellemes savanykás ize van.Én a terhességem kezdetén még fogytam is. Az étvágyam nem nött, inkább egyes fura izeket és ételeket kivántam.
2007. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem nőtt az étvágyam egyelőre! Sőt, inkább vannak ételek, amiket most abszolút nem kívánok, meg picit hányingerem is van! Azért próbálj meg valamit letuszkolni, de nagyon ne eröltesd...
2007. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!