Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy terhesen nem...

Igaz, hogy terhesen nem szabad borotválnom magam sehol, mert később meg fog látszani a babán? Még szőrtelenítő krémmel sem?

Figyelt kérdés
2007. júl. 29. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem igaz.

én mindkét terhességem alatt borotváltam magam és semmi baja a lányaimank.De szőrtelenítő krémet nem használtam a terhesség alatt.

2007. júl. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Jézusom ezt a hülyeséget kitől hallottad vagy hol olvastad????

Nem lesz semmi baja a babának attól, hogy szőrtelenítesz!A krémet pedig (mivel a mai világban már a fene tudj, hogy mi miből van) kérdezd meg az orvosodat!

2007. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

már terhes voltam,megműtöttek( levettek egy anyajegyet)

Akkor megkérdeztem a bőrgyógyász profnőt,hogy meg fog e látszani a babán,majdnem kiröhögött,hogy ez csak babonaság.

Nincs összefüggés az anyát ért kűlső hatások és a baba bőre közt.Bár én tudok babákat akik ezt megcáfolják,de szerintem egy borotválkozás messze áll egy műtéttől.

Borotválkozz nyugodtan,csak a fertőzésekre nagyon figyelj!!

2007. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én is borotválom magam de nem félek ilyen dologtól hogy meglátszik.Szerintem ez nagy hülyeség
2007. aug. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezek szerint az én anyukán nem borotválta magát, pedig milyen jó lett volna, mert akkor most neke m sem kéne ott... :))))

zerintem nyugodtan borotváld magad, csak a szőrtelenítő krémet nem tanácsos használni. Tudod, abbol mindenféle felszívódhat... Gondolj bele: kinyírja a szőrszálaidat. Azért valamennyire biztos "agresszív" krém.

2007. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!