Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a levertség, émelygés a...

Ez a levertség, émelygés a baba miatt lehet, vagy ennyire ellustultam volna? Vagy téli depresszió?

Figyelt kérdés
Már 4 hete beteg vagyok, pont kb. mióta kiderült, hogy babát várunk. Itthon ha tehettem, pihentem, a fiam bölcsiben, én meg nem csináltam itthon semmit, eltelt a nap, és már mehettem is a fiamért. Az antibiotikum álmosíthatott ennyire? Vagy a baba miatt vagyok fáradékony? Bármihez fogtam, pár perc után le kellett ülnöm, dőljek, mert émelyegtem. Vagy a betegség? Vagy tényleg ennyire ellustultam volna? Érdekes, mert ez csak itthon van, voltam már dolgozni is pár napot, akkor nem éreztem magam ilyen rosszul, de a fiam lebetegedett, megint itthon voltam vele, megint csak aludtam volna egész nap... mi lehet? Már tényleg attól félek, hogy téli depresszió....
2012. jan. 15. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
A baba és a hormonok mind okozhatják ezt, attól vagy fáradt
2012. jan. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a baba, nekem is ilyesmi érzéseim voltak. Kitartás!


23 hetes kismama

2012. jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!