Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor másfél hete késett a...

Mikor másfél hete késett a menzim állandóan fáradt voltam, nagyon fájt a derekam meg a hasam. Most vagyok 6hetes és semmi tünetem ez miért van? De tényleg semmi! NORMÁLIS EZ ÍGY? Lehet hogy csak a beágyazódást észlelte a szervezetem akkor?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 15:43
1 2
 1/15 tundici válasza:
enis igy voltam az elejen szerintem ez normalis de ha nyugtalanit kerdezd meg az orvosod 33hkm
2012. jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
csak azért furcsak mert minden bajom volt.puffadás(még van egy pici),derékfájás ilyesmi!most meg SEMMI
2012. jan. 15. 15:56
 3/15 anonim ***** válasza:

amikor másfél hete késett a menstruációd, már közel hat hetes voltál. vagy mire gondolsz? nem mindenkinek vannak terhességi tünetei egyébként, ez nem diagnosztikus értékű. :) ha aggaszt, nézesd meg.


23 hkm

2012. jan. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jaj ez nálam is pont így van, 5 hetes vagyok és egy kis émelygésen kívül semmi bajom sincs már, 1 hét alatt elmúlt minden tünetem. Ne aggódj, szerintem minden normális ilyenkor:)
2012. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszi a nyugtatásokat!csak parázok mert első baba és nem tudom mikor mi van :S.és megijedtem mert igazából nem érzem magam terhesnek vagy nem is tudom...
2012. jan. 15. 16:00
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugiii, leírom velem mi volt:


teszt napján már iszonyatos hányinger, öklendezés, mellfeszülés. Utána ez elmúlt, kb. 1 hét alatt. Na akkor szívinfarktus, párom próbált nyugtatgatni (ő is doki), de nem, nem nyugodtam meg, nőgyógyász, uh, minden oké. :) Utána is kb másfél hetente hullámokban jött, a 11. héten bedurvult, a 13.-ig volt nagyon erős minden tünetem: hányinger, mellfeszülés stb. Addig hol volt, hol nem volt.


Az émelygést még néha most is, a 23. héten is érzem, múltkor hánytam az olajos hal szagától, pedig esküdtek rá, hogy ilyenkor már nem fogok. :) Minden nő más, egy nő két terhessége is más. No para, minden oké lesz! :) Remélem megnyugtattalak picit! :)

2012. jan. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszi utólsó picit megnyugodtam!de szívesen várom a többi tapasztalatot!
2012. jan. 15. 16:09
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem épp így volt mint neked ,a derekam majd le szakadt.Most meg semmi bajom nincs. Akkor elmult és azóta semmi tünetem,és minden rendben van :) Nyugi ;)Én például hányni sem hánytam egyszer sem,és émelygés sem volt.Mintha nem is lettem volna terhes :) 12hkm
2012. jan. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
na már kezdek megnyugodni!köszi a válaszokat
2012. jan. 15. 17:08
 10/15 anonim ***** válasza:
Egész nyugodtan megnyugodhatsz :D Én is ilyen parázós voltam mint te :) De rájöttem hogy felesleges volt,csak hát nem tudtam kontrollálni :) Mikor mész dokihoz?
2012. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!