Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam uh-on 17. hétben...

Ma voltam uh-on 17. hétben vagyok a baba méretei a következők! Bpd 34mm, a hossza kb.16-17cm! ezek a méretek a baba korának megfelnek?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 1. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Bpd-re vonatkozót találtam a mamaneten, ott ez a méret kb 15,5 hetesnek felel meg. 17 heteshez 39 mm van írva. De szerintem nincs miért aggódni, ez csak átlagérték, lehet, hogy a köv uh-on meg nagyobb lesz a koránál. És plusz attól is függ, hogy peteérés melyik szakában termékenyültél meg.

Boldog babavárást! :o)

2008. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, nem akarlak bántani, de nem értem, hogy ha már ott vagy a szakértő kezek alatt, miért nem az orvosodat kérdezed meg arról, hogy jók-e ezek az eredmények?! :O Sokszor olvasok ilyen kérdéseket, szerintem itt senki sem orvos és a dokid amúgy is kapásból tudja a választ. Szóval kérdésedre a válaszom az, hogy nem tudom.
2008. ápr. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat!nem harizom ,a dokim azt mondta minden rendben és nagyon szépen fejlödik a picurkám!Csak tudod mint minden anyuka én is aggódom!:)mindenkinek boldog babavárást
2008. ápr. 2. 09:40
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


itt tudsz összehasonlítani minden vizsgálat után.

boldog babavárást

2008. ápr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!Itt is meg tudod nézni:

[link]

2008. ápr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!