Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rendszertelen, de sűrű,...

Limaia kérdése:

Rendszertelen, de sűrű, gyenge fájások, székelési inger, lehet, hogy szülni fogok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, hogy ha rendszertelenek a fájások és elmész venni egy meleg fürdőt, akkor vagy megszűnnek vagy berendszereződik... Szerintem próbáld ki :)

Hány hetes vagy most?

2012. jan. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egész nap voltak,letusoltam,azóta sűrűbbek.37+4 hetes vagyok.elvileg.
2012. jan. 17. 23:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehetséges! Sok sikert, ha esetleg ez már a szülés előszele lenne! :)
2012. jan. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát csak vaklárma volt.:(elmúlt minden.
2012. jan. 18. 06:05
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is így kezdődött,jöttek,elmúltak,ez így ment 2-3 hétig és 39 hétre szültem és soha nem voltak rendszeres fájásaim,csak össze húzódásaim,össze vissza,már előtte egy héttel nem aludtam éjszaka se mert már akkor is voltak,figyelj oda mert ezek már azok a jelek,és menj az orvosodhoz ha úgy érzed sűrűbbek :) sok sikert puszi a bébinek
2012. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mosr reggel megint kezdődtek,de várok türelemmel.ha nem lesz semmi,holnap megyek nstre,akkor majd kiderül mi a helyzet.köszi a válaszokat.
2012. jan. 18. 10:44
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt 2 napig aztán egyszer csak rendszeres 5 percesek lettek de em túl erősek, bementünk kórházba és mondták hogy szülünk igen, igaz én akkor már 40+4 napos voltam, csak annyira gyengék voltak én se tudtam mitévő legyek
2012. jan. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!