Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy kismama ihat actimelt meg...

Egy kismama ihat actimelt meg olyan joghurtokat/italokat amiben bélflóra meg ehhez hasonló dolgok vannak? Várandósság alatt nem kell ezeket hanyagolni?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés,de eddig nem mertem inni pont a bifidusesensis meg ilyenek miatt inni nehogy valami bajt csinálja.Annyi eszem meg nem volt hogy megkéredezzem a dokim.Nemtudom honnan szedtem ne kérdezzétek.
2009. máj. 27. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, lehet. Egészségedre!

Ami nem ajánlott arra rá is van írva egyébként. Pl. Red Bull

2009. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a bifidusban nem nagyon hiszek, amúgy sem csinált nálam baba előtt sem semmit. Akkor már inkább a kaukázusi kefirt ajánlanám.


Azt, hogy mit fogyassz, beszéld meg a dokiddal, mert én a székrekedés, aranyér elkerülésére direkt szereztem be probiotic tablettát, 30 napig szedtem, közben kefirt és almát ettem tonnaszám, amikor megkívántam.

Szerintem nem okoz gondot, de azért én megkérdeztem az orvosomat, mielőtt beszedtem.

2009. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, csak egy anyuka, akinek három egészséges fia van. Én ettem az általad felsorolatakat, az emésztést is könnyítették. Szerintem nyugadtan fogyassz ilyen tejtermékeket. A lágy, a penészes sajtokat nem szokták ajánlani, bár bevallom én még egy pici márványsajtot is ettem. De attól sem lett semmi baja egyiknek sem. A nyers tojás és egyebek kerülendő.
2009. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De jó!!Örülök hogy írtatok!!Már párszor szemeztem vele de nem mertem megvenni.Akkor ezentúl ehetek ihatok.Mégegyszer köszönöm!!
2009. máj. 27. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!