Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen hatással van a hangos...

Milyen hatással van a hangos zene, pl discoban a magzatra? Rengeteg kismamát látni elmenni, ilyen helyekre, hatása van a terjedő hullámoknak?!

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Semmi8 baja sem lesz, a magzat amúgy is tompítva hallja a hangokat. Én 7 hónapos terhesen voltam discóban, igazából szülinapot tartott egy barát, és még a discó kezdete előtt kezdődött, beszélgetés, koccintás... Amikor a discózene is megindult, akkor még maradtam, de a baba fel sem vette.
2012. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én koncerten voltam 7.8 hónapban 3szor is igaz mindegyik szabadtéri volt, de egyszer első sorban álltam, az eredmény annyi hogy a kisbabám most imád mindent ami zenél és mosolyogva hallgatja mikor a bátyja dobol (most tanul) abszolute nem zavarja.
2012. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert én is állapotos vagyok, engem is hívtak a hétvégére, nem is kis helyre, és tartottam tőle, a kérdésem erre céloztam! Akkor nyugodt szívvel elmenehetek?
2012. jan. 23. 13:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 8 hónapos terhes voltam, amikor egy elmentünk a munkahelyemre, ahol vállalati party volt.

Bent ültünk egy sátorféleségbe középre, ahol volt a színpad. Elkezdett esni az eső és mindenki bemenekült. Nagy volt a zsibaj ezért elkezdtek hangosan beszélni. A hangfalakból csak úgy üvöltött a a szöveg, zene.

Nekem nagyon rossz volt, kellemetlenül éreztem magam. Ezt érezvén a lányunk elkezdett rugdosni. Így átmentünk egy másik sátorba, ahol alig voltak.

2012. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. jan. 23. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!