Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Találkoztatok már olyannal,...

Találkoztatok már olyannal, hogy az ultrahang előbb mutatta volna ki a terhességet, mint a tesztek? Nálam uh-n azt mondták igen, de az összes teszt negatív.

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem negatív volt a tesztem hanem alig látható. Az orvos azért küldött UH-ra. Később sem lett sötét a tesztcsík, csal épphogy gyanús-nagyon nagyon halvány.
2009. máj. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem az egyik nagyon gyanús volt, a másik még annyira sem.... Remélem inkább a gyanúsnak hihetek. :)
2009. máj. 28. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. Egy gyanús teszt és egy héttel később(!) inkább negatív teszt (talán egy ici picit elszíneződött). Teljesen kiborultam, de uh-n ott volt a baba:) Aztóta nem teszteltem, de éppen most gondoltam rá, hogy nincs is pozitív tesztem.
2009. máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi csajok, feltámadt a remény :)
2009. máj. 28. 16:19
 5/5 A kérdező kommentje:

Mégse. Nincs baba.... :(((

a reménynek annyi.

azért köszönöm a válaszokat!

2009. jún. 2. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!