Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vlt aki olyan erősen érezte...

Vlt aki olyan erősen érezte hogy mondjuk lánya lesz hogy el se akarta hinni mikor fiút mondtak?

Figyelt kérdés
Máskor is éreztem már meg dolgokat és a 2 csíkos teszttől kezdve úgy érzem kislányt várok, de tegnap voltunk Uh-n ( 15 hét) és a doki fiút mondott persze aztán azt mondta hogy anyuka semmi se 100% csak mikor már megszületett a gyerek. Továbbra is teljesen lányt érzek.Lehet hogy tévedett még elég kicsi a baba?
2012. jan. 24. 08:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobban kell hinni az uh-nak mint a megérzéseknek. Ennek ellenére a 15 hetes uh-n mondottak még simán lehetnek tévesek, itt még nagyon pici a baba. Viszont ha legközelebb is fiút mondanak, akkor hidd el.
2012. jan. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kicsit csalódtam szóval így saját magamban hogy annyira éreztem/érzem...És más dolgokban is volt már ilyen amikor be is jött amit éreztem, PONT ennél a fontos szitunál meg nem. Remélem majd átáll ez bennem ha valóban fiú.
2012. jan. 24. 08:23
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Èn pont így voltam múlthéten 15 hetesen.


Habár én nem hiszek a megérzésekben, de tudtam az elsönél hogy lány lesz. az is lett.

Most is lányt akartunk, aztán valahogy jött egy érzé hogy fiu lesz. Múlthéten meg közölte a doki hogy úgy tünik kislány. ráadásul egy szuper UH-s dotornö, aki nagyon komoly betegségekre is szür, szóval mondogatta hogy nem bizots, korai stb... de teljesen nyitva a volt a lába így szerintem biztosra láta.

kicsit elkenödtem mert nekem is olyan érze´sem volt hogy fiu. most már nem vagyok elkenödve, de furi volt. amúgy tényleg 2 lányt akartunk.

2012. jan. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ÓÓ na igen én is azt érzem most hogy jaj remélem rosszul látta :((...de ez a doki is majdnem 60 éves, magánrendelőben hatalmas monitoron nézte és a férjemnek magyarázta (aki mondjuk semmit se ért az ilyesmihez:)) hogy az ott kukac...Szóval..elvileg egy az egyben látta. Persze nyilván mindegy hogy fiú vagy lány egészséges legyen az a lényeg de fura ilyen csalódottnak lenni emiatt :(
2012. jan. 24. 08:32
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

én a nagyfiammal voltam terhes, és nagon lányt éreztem.

26hetesen derült csak ki h fiúcska, addig nem mutatta magát.

csunya ilyent mondani de én is csalodott voltam,még 1-2könnycseppet is elmorzsoltam, s kellett kb jó 3 hét mire ugy ráállt az agyam meg minden h kisfiam lesz. utána már nagyon örültem neki:)megszületett, s eszembe sem jutott h lányt szerettem volna...ma már 20hónapos, egy csoda, imádom!! most 35hetes vagyok, ismét kisfiam lesz, de most a megérzés is fiú volt az eleje óta:) s meg se fordult már a fejemben h kár h nem kislány, mert tudom mennyire csodálatos egy kisfiú s nekem most lesz még 1!:)

örülj neki, meglátod, a legjobb dolog a világos egy anyás-bújós kisfiú:)

2012. jan. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél úgy éreztem csak lány lehet, sírtam mikor kiderült, hogy fiú, hisz nem az volt a megérzésem:)) aztán gyorsan magamhoz tértem mert tök mindegy is milyen, a miénk:) a másodiknál meg már nem akartam lányt, mivel az első fiú:))és olyan jó fiús anyunak lenni, úgy is éreztem, hogy ismét fiam lesz..hát nem:))most kislányt várunk, ismét volt bennem csalódás, de csak addig tartott amíg ki nem találtuk a nevét :) már most imádom..hidd el én is sok mindent megéreztem világ életemben, mindenkinek megmondtam fia vagy lánya lesz és úgy is volt csak a saját magamét baltáztam el.:)
2012. jan. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, nagyon igaz.nekem 3 éves kisfiam van és a világon a legjobb barátok vagyunk. nagyon imádjuk egymást, sok ölelést és bókot kapok tőle. most 2. babót várom, de mindegy h mi lesz, ha lány lesz az is jó mert az még nincs, de ha fiú akkor meg boldog leszek ugyanúgy, mert imádok fiús anyuka lenni:)
2012. jan. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
4D-s UH-n azt mondták, hogy fiú. Majd utána még egyszer szintén 4D-n, a 17.héten egy másik szonográfus is biztosra mondta, hogy egyértelmű fiú, még a bizonyítékot is megmutatta az egész családnak. Négyen voltunk ugyanis, a két lányunkkal. Mi úgy gondoltuk, hogy csak lányt tudunk. Úgyhogy mi erre voltunk felkészülve. Meglepődtünk, de nagyon örültünk neki. Az egész család innentől kezdve a nevén szólította. Mígnem a 24 hetes sima kórházi (2D) UH-n a saját orvosom biztosra mondta, hogy lány. Ezért lány nevet is kapott, és azóta soha nem kérdeztem rá a nemére, férjemmel való közös megegyezés alapján. Ezután már úgysem hinnék senkinek, majd csak a saját szemünknek.:-)
2012. jan. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyám mesélte, hogy mikor megszülettem az orvos felkiáltott, hogy "Milyen szép kisfiú!"


26/L


:-D


Mindenki tévedhet. Ez legyen a legnagyobb tévedés amit orvos vét!

2012. jan. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondoltam csak lányom lehet. Fiúikreim lettek...szerinted? Persze már nem "adnám" őket semmiért. Jövőre gyúrunk a kislányra:)
2012. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!