Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ismeri valaki ezt a kocsit...

Ismeri valaki ezt a kocsit nem gagyi, lehet vele tömegközlekedni (nehéz)? A második vajon bírja a terepet?

Figyelt kérdés

[link]

Vagy ez: [link]


2012. jan. 24. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:

A kérdésedre teljes egészében nem tudok választ adni, csak a terepes kérdésedhez tudok hozzá szólni.

Szerintem a második nem igazán terepre való (mármint a mi környékünkön biztos nem lehetne használni). Terepre a fix kerekesek valók. Nem tudom, hogy az első az-e? A szomszéd anyukának nem fixálható kerekű babakocsija volt és alig bírt fél évet. A hepe-hupák teljesen szétrázták a kerekeket. Nekem jó nagy, fix kerekű babakocsim van. Nagyon szeretem, pont a környékünkre valók.

Tömegközlekedni a kis "esernyős" babakocsikkal lehet igazán. Nekem volt olyan is. Szerencsére tömegközlekednem nem kellett, de a kocsi csomagtartójában volt és piacozáshoz, vásárláshoz, anyukámnál a panel rengetegben nagyon jó volt (persze amikor már nagyobb volt a gyerkőc).

2012. jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja még valami: Amúgy nagyon klasszul néz ki mind a kettő.
2012. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a három kerekű kocsikról azt hallottam az összes ismerősömtől, hogy nem olyan fix kocsik, mint a négy kerekesek, így terepre nem biztos hogy túl jó lenne. És ahogy az első is írta terepre nagy fix kerekeset vennék, ha meg még tömegközlekedni is akarsz, akkor meg olyat, aminek fixálható a kereke.
2012. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Terepre inkább a nagyobb kerekű kocsik valók. Az optimát (1. link) láttam élőben, nagy batár, én biztos hogy nem szívesen tömegközlekednék vele. Nekem is chippolino kocsim van, nagyon szeretem, de egyikhez sem hasonlítanám.

A 2. kocsival viszonylag egyszerű lehet tömegközlekedni (legalább is egyszerűbb, mint az elsővel).

2012. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,utolsó neked milyen van?
2012. jan. 24. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!