Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik benneteket nem...

Kismamik benneteket nem zavarna? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
14 hetes kismama vagyok,megyünk uh-ra,párom is szeretne bejönni velem! De vizsgálat is lesz,és a dokimnál úgy működik,hogy elöszőr megvizsgál,utánna már nem öltözhet fel az ember,hanem úgy nézi meg hasi uh-gal! Kicsit ciki,hogy a párom látja,ahogy a doki ott dolgozik!
2009. máj. 28. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna.A dokinak ez a dolga, és ezt mindenki tudja.De ha téged annyira zavar akkor ne vidd be a párod.
2009. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk pont a páromat zavarná.Engem még annyira nem is.Tudja mi történik az ajtó mögött,de mégsem látja.Az orvosodtól szerintem tapintatlanság egy szál pólóban felfektetni az ágyra míg uh.-oz.Ha felöltöznél alul,nem gátolnád semmiben a munkáját.Nekem kínos lenne,nem tudom más hogy van vele.
2009. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
19:18-as vagyok.Ha az uh.-os része zavar,tedd szóvá az orvosnak nyugodtan.
2009. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem menjen be veled a párod, és a vizsgálat után öltözz fel. Csináljátok úgy hogy megvizsgál, míg felöltözöl, szól a párodnak. Ennyit megtehet a doki, nem több fél percnél az egész. Vagy bemegy veled a párod, a vizsgálatot nem nézi végig, ami után felöltözöl és jöhet az uh!

Remélem érthetően írtam le :)

Sok boldogságot!

2009. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Az lemaradt hogy mond meg a dokidnak hogy így akarod és kész. Légy talpraesett! :)

Még1szer sok boldogságot!

2009. máj. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is igy van.Amig vizsgál addig a férjem ugy áll hogy kicsit messzebb és mikor jön az uh akkor odaáll,de a lábaimat akkor már lerakom.Vagy nem tudom melyik része zavar...
2009. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy szoktuk csinálni, hogy elősször én megyek be, legutóbb megnézte a dokim a méhszájamat, azután felöltöztem, és az uh-ra kiszoltam a férjemnek, hogy jöhet. Amugy az elején, amikor hüvelyi uh-val vizsgált a doki, ott ült mellettem a férjem, de őt nem zavarja. Második baba, az elsőnél a szülésnél végig közreműködött, és amikor jött ki a kislányunk, a doki szólt neki, hogy jöjjön apuka, ott a feje. :) Sztem ez hozzá állás kérdése. Ki mennyire bírja...stb.:)
2009. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A párod benn lesz a szülésnél??Mert ott még durvábbakat fog látni!Ezt nem igazán szoktam érteni,hogy a férjeket zavarja még az uh-zás is,meg hogy a doki vizsgál,de a szülésnél meg benn akar lenni.
2009. máj. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi zavaró nincs abban, ha a párod látja, hogy hogyan dolgozik benned a doki. Legalább biztos lehet benne, hogy alapos az orvos, mindent rendesen megnéz. Mi a legelső (6.heti) UH óta együtt megyünk be a dokihoz, én terpesztek a széken, a párom a lábamnál ül közvetlenül, a doki pedig először megvizsgál kézzel, nézi a hüvely PH értékét, a méhszájat, utána jöhet a hasi UH, közben együtt nézzük a monitort, a párom néha simizi a lábfejemet közben. És ez már így megy hetek óta, azóta már a 31. hétben vagyok. Majd rájössz, amikor már egy hatalmas dinnye lesz a pocakod helyén, hogy elég abba a székbe egyszer felmászni, utána lemászni. Még csak az kéne, hogy vizsgálat után felöltözzek, visszamászni a székbe, utána újra le onnan. Engem a doki és a férjem egyszerre segít le a székről...:o) nem egyszerű már, és még jó pár hát hátra van...

üdv!

2009. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!