Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terherbeesés után mikor...

A terherbeesés után mikor lehet először nőgyógyászati vizsgálatra menni? Én 4 hetes terhes vagyok, nekem nem korai még?

Figyelt kérdés
2007. júl. 31. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menni bármikor lehet és érdemes nem elhalogatni a dolgot, de 5-8 hét között szerintem a legideálisabb!
2007. aug. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elmehetsz, de még nem igazán fognak semmit mondani!

Én is úgy mentem el, hogy kb 4 hetes voltam, de még csak a szikzacskót látták.

Épp tegnap volt újra vizsgálaton, most már 7 hetes, és márjól látszott, hogy dobog a szíve.

Terhesgondozásra is csak most vettek fel, a múltkori vizitkor még nem!

Szerintem nyugodtan várhatsz még pár hetet, felesleges kétszer menned, kétszer fizetned!

2007. aug. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy elmarad a menstruáció egyből mehetsz is a nődokihoz. Ha ő ad egy papírt a védőnőhöz akkor ki is állítják a kismama könyvedet bármennyi hetes is vagy. Nekem két napot késett amikor elmentem, megállapították, hogy 4 hetes vagyok és ki is állytotta a védőnő a könyvemet. Az 5-ik hétre egy csomó vizsgálaton túl is estem. Jó hogy elmnetem, mert 6. héten kórházba kerültem és röntgenezni akartak, de így szerencsére nem tették. Most a 14. héten vagyok és minden rendben.

Gratula a babádhoz és vigyázz magatokra!

2007. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!