Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megpróbálnátok ehhez a vezeték...

Megpróbálnátok ehhez a vezetéknévhez írni egy-két keresztnevet?

Figyelt kérdés

Gondban vagyunk a párommal keresztnév ügyben.

Szeretnénk egy ritka és gyönyörű nevet, de a vezetéknév nem engedi, ugyanis az is ritka. Találtunk már keresztneveket, de egyik sem nőtt a szívünkhöz. A családban mindenki mondta már a Dóra nevet, de az nekünk gyakori és egyszerű. Egyikünk sem egy könnyű eset, hozzátenném. :)

A férjem vezetékneve pedig: Sleimetz.

Valakinek valami ötlet?


2012. jan. 28. 11:00
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
Vagy Nóra, vagy Gréta Alina. Majd eldől. :)
2012. jan. 30. 21:26
 42/49 anonim ***** válasza:
Sleimetz Alina Greta?
2012. jan. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Fogalmam sincsen, hogy melyiknek jobb a hangzása. Talán az Alina Grétának nem olyan nyelvtörős a kiejtése.
2012. jan. 31. 08:13
 44/49 A kérdező kommentje:
Vezetéknévvel együtt, bocsánat.
2012. jan. 31. 08:13
 45/49 anonim ***** válasza:
Lánynév kell? Titanilla, Dilara, Annabella, Azmaret (utóbbit favorizálnám). Sleimetz Azmaret - tök szépen hangzana.
2012. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Szerintem még a Hanna is szép név. Jól is hangzik,mert nem bonyolult a kiejtése. Sleimetz Hanna. Engem Ingridnek hívnak,és szerintem az is jól passzolna. Sleimetz Ingrid. :) Remélem segítettem.
2012. ápr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb ha az Alina van elől és utána a Gréta, mivel a Gréta "a" betűvel végződik és az Alina meg "a" val kezdődik.

És egybe kimondva is szebb szerintem, Sleimetz Alina Gréta:)

Megszületett már??? :)

2012. szept. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Boglárka
2017. máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Anna-
2017. máj. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!