Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan kismama...

Van köztetek olyan kismama akinek erős combtő izomláza van illetve alig bírja a lábát mozgatni? Ez a 3. terhességem de ilyet soha nem éreztem kb a 24. héttől van és egyre rosszabb.36 hetes kismama

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Uuuuu igen, igen, igen! :) Nekem most jött elő (lakást újítunk), 25 hetes vagyok. Néha annyira fáj, hogy alig bírok ráállni...
2012. jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez nálam egyre fokozódik.Az utolsó pillanatig dolgoztam,mondjuk ülő munkát de már nem tudnék bemenni a munkahelyre.Azért aggódok hogy tudok majd szülni hogy teszem szét a lábam mert most is 2 kézzel teszem odébb.A derékfájást már nem is említem.Az orvos azt mondta sajnos ez szülésig fokozódik.A terhességi hormonok okozzák és a szeméremdombi fájdalmakat is.Nem tudod ez szülés után mikor múlik el?Köszi
2012. jan. 31. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom, hogy hogyan lesz ez, és nekem is fáj a derekam, nem is kicsit. Teljesen átérzem a gondod, szerintem erre majd csak a baba születése lesz a megoldás mindkettőnknek.
2012. jan. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor kitartást,sok erőt kellemes babavárást :)
2012. jan. 31. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!