Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most 16 hetes terhes vagyok....

Most 16 hetes terhes vagyok. Régen is több volt a fehérfolyásom, mint a normál, de mostmár elviselhetetlen! Használok intimzuhanyt is, de fél órával utána már megint ott van. Hogy lehet így szeretkezni? Gusztustalan. Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a hormonoktól van, és megvan a maga fiziológiás funkciója, amennyiben nem okoz viszketést, nem igényel semmilyen vizsgálatot. Az intimzuhanyt nem javasoljuk terhességben.
2012. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És akkor mondjak le a sexről? Hiányzik!
2012. febr. 1. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Következőre említsd meg a nődokidnak, mert bár természetes folyamat, de ha nagyon sok a folyásod, lehet más okozza (nem kell hogy viszkessen, égjen, elég ha csak túl sok a folyásod). Én kaptam rá kúpot, és a folyásom kevesebb lett tőle (nekem sem volt más tünetem). Így is sok volt a folyásom, de legalább nem annyira és higiénikusabb érzésem volt kezelés után.

De a bő folyás terhesség alatt valóban természetes.

Intim zuhany valóban nem ajánlott terhesen.

2012. febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem pont ma javasolták, hogy igyak-egyek több fehérjét, tejterméket, mert az segít rajta egy kicsit.


Nekem is ugyanez volt, de a doki azt mondta, hogy amíg nem viszket, vagy nem túl szagos addig semmi probléma.


Terhesség alatt a hüvely savasból lúgos állagú lesz, gondolom emiatt változik a váladék mennyisége, minősége is.


27 hetes

2012. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Pimafucin kúpot kaptam rá és kevesebb lett tőle!!!
2012. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló panaszom volt, a nődokim ír is rá Vitagyn kúp félét, drága nagyon de hatásos volt mert nekem elmúlt tőle. Dokiddal beszélj, de amikor vizsgál észre kell, hogy vegye, vagyis az Én dokim egyből mondta.

17hkm

2012. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 agleh ***** válasza:

Nekem is van folyásom, ami teljesen természetes a terhesség idején kinek bővebb kinek kevésbé. Az elején fura volt, hogy állandó jelleggel tisztasági betétet kell használnom, mára már megszoktam. Nekem a védőnőm ajánlotta a Saforelle mosakodó gélt, ami nagyon bevált. Még mindig van de kevesebb.

26 hkm

2012. febr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!