Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nőgyógyászt keresek Debrecenbe...

Nőgyógyászt keresek Debrecenben. Papíron vidéki vagyok, de már 3 éve Debrecenben élek. Számít ez valamit?

Figyelt kérdés
A párommal babát szeretnénk, és mindenekelőtt egy alapos vizsgálatot szeretnék. Kit ajánlotok?
2012. febr. 2. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ajánlhatom neked Dr. Jakab Attilát, én nagyon régóta hozzá járok. Itt a magánrendelési elérhetősége.

[link]

2012. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha nála döntötök, akkor elküldöm a mobilszámát is privibe, csak jelezd.
2012. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Neki csak magánrendelése van, vagy szakrendelése is van valahol? Csak azért kérdezem, mert valószínű, hogy költséghatékonyabb az utóbbi.
2012. febr. 2. 19:27
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem számít, mert szabad orvosválasztás van! Én sem a saját körzetembe járok, mert már régen "kiköltöztem" belőle, de a dokit nem cseréltem le. Szerintem derítsd ki, hogy a debreceni címed alapján kihez tartoznál és úgy nézd meg, hogy milyen doki. Ha nem tetszik, nem hallasz jót róla, akkor próbálkozhatsz másik körzetesben, ha szerencséd van simán bevesz téged, hiszen az csak pénz neki. A magándoki azért borsosabb!!! Én dr. Kovács Károlyhoz járok 12 éve, kicsit idősebb, de szerintem jó fej doki, én meg vagyok vele elégedve. :)
2012. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

utolsó hozzászóló vagyok

Jakab dokinak van sztk-s rendelése is, ismerősöm hozzá járt.

2012. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az idősebb Jakab dokinak volt sztk-s rendelése, de ő már nem praktizál. A fia rendelése viszont a klinikán van, ha nem akarsz a magánra járni.
2012. febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Dr. Kovács Károly is remek doki, de ő nem szüleszt már, ha jól tudom. Sztk-s rendelése van, hozzá is járok a pecsétek miatt, de a szülész-nőgyógyászom Jakab.
2012. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mások véleménye Dr Jakab Attiláról?????
2012. febr. 2. 20:22
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az sztk-ban Aranyosi Jánost ajánlom. Én is nála voltam, mikor tervezgettük a babát. Igaz, hogy a magánrendelésén, de szerintem az OTI-ban és ugyanolyan alapos.
2012. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is nyugodtan választhatsz debreceni orvost, csak meg kell beszélned vele. Én az OTI-ban Székely Péter II-höz jártam (van I-es is, mert kettő van belőlük :). Nekem ő volt a körzetim, míg Debrecenben laktunk, és meg voltam vele elégedve, nagyon kedves volt mindig. (Azóta elköltöztünk, és orvost kellett váltanom, mert itt, ahol lakunk, nem vállal terhesgondozást, csak nőgyógyászati szűrést.)

Mondjuk szerintem ha babát terveztek, az is legyen szempont már most, hogy a Klinikán vagy a Kenézyben szüleszt-e a doki, és hogy te hol szeretnél majd szülni. Én például a Kenézyben fogok (remélem, egy-két napon belül most már...), és pont kapóra jött, hogy a körzeti orvosom is oda tartozott.


39 hkm

2012. febr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!