Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. hétben vagyok, kicsit...

6. hétben vagyok, kicsit vérzek, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Folyamatos enyhe vérzés, rosszul nem vagyok egyáltalán, hasam sem fáj. Nem csináltam semmi megerőltetőt. Még csak pozitívat teszteltem, orvosnál még nem voltam. Telefonáljak, vagy várjak?
2012. febr. 5. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Mióta van a vérzés?
2012. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
most vettem észre
2012. febr. 5. 16:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz! Nekem is még időben vették észre hogy hematomám van... Jó tanács!
2012. febr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy telefont megérne a dokinak szerintem, de lehet hogy csak pihenést mondana neked, de magamból kiindulva a telefont választanám (sajnos volt egy vetélésem és azért döntenék az orvos mellett). Nem megijeszteni akarlak/akartalak,de te is megnyugodnál ha beszélsz az orvosoddal.
2012. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal orvos. Nekem két babám ment el így.kis vérzéssel indult. De gyógyszerrel megmenthető! Sok sikert.
2012. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal fordulj orvoshoz, ha telefonálsz valószínűleg berendel az orvos minél előbb, de én a helyedben már most elmennék ügyeletre, ha nincs, holnap reggel első dolgom lenne! De addig is telefonálnék.
2012. febr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Fordulj az orvosodhoz. Én is így voltam, rögtön elmentem, és kiderült, hogy progeszteronpótlásra van szükségem!

Írt Ult-ot, és azóta minden rendben velem. A babával nem volt semmi gond akkor sem. Igaz, el vagyunk tiltva a szextől, de inkább ez, minthogy elmenjen a babám.

2012. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
voltunk ügyeleten, kaptam utrogestant. Minden a "helyén" volt, nem tudta megmondani, mitől van a vérzés, úgyhogy várunk, majd kiderül.
2012. febr. 5. 22:48
 9/10 anonim ***** válasza:

De jó!

Remélem, minden rendben lesz veletek!

: )

2012. febr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2012. febr. 6. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!