Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A családi adókedvezmény...

A családi adókedvezmény érvényesítéséhez szükséges orvosi igazoláshoz honnan tudok valamiféle sablont szerezni?

Figyelt kérdés
A dokim szerint a védőnő tud adni egy sablon-nyomtatványt, amit ő csak lebélyegez, aláír. A védőnőt megkérdeztem, neki nincs ilyen sablonja. Tudom, hogy a dokinak kellene adnia, de még nem volt ilyen esete ezek szerint. Tudtok esetleg valami olyan fórumot, ahonnan le lehet tölteni valami sablont, amit aláírathatok a dokival? Köszönöm. 16hkm

2012. febr. 5. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A magzati adókedvezmény azért nem újdonság. A fiam 9 éves lesz, de akkor is volt. Nekem a doki arra az igazolás című nyomtatványra írta (kézzel és nagyon rondán) amire azt az igazolást szokták írni, hogy "XY rendelésemen meg jelent"

Emlékeim szerint annyi volt ráírva, hogy mikor töltöttem be a 13. terhességi hetet, illetve a szülés várható ideje, valamint, hogy ezt kérésemre adó célból állította ki.

2012. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Az orvosi igazolást a nyilatkozathoz nem kell csatolni, de 5 évig meg kell őrizni."


[link]


3. lapon találtam.

Anno nekem nem volt igazolásom (2011-ben), mert nem adott a doki. Kitöltöttem ezt a papírt és beküldtem. Nem kértek igazolást azóta sem. A könyvelőnk azt mondta, ha utólag valaki számon kéri, ott a kismama könyv, abban benne volt a szülés várható ideje, orvosi pecsét, és azóta megvan a lányom is, tehát van születési anyakönyvi kivonata is.

2012. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem kertek az igazolást! Nem is kérhetik ha Jol tudom.
2012. febr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!