Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki az első...

Van itt olyan, aki az első terhesség (ek) alatt nem vérzett, vagy barnázott, későbbi terhességben viszont igen?

Figyelt kérdés
Nekem 1. terhességem koraszülés lett, 2.nál volt méhszájzáró műtétem, viszont egyiknél sem véreztem. Most viszont 6 hetesen elkezdtem enyhén vérezni. Tudom, hogy van, aki vérzik, és minden rendben lesz, csak nekem furcsa, hogy eddig nem volt.
2012. febr. 6. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Kora terhesség idején ez veszélyes lehet, mert jelezhet fenyegető vetélést!

Olyan is van, h ez csak a beágyazódás miatt van, de lehet rosszabb is...

2012. febr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első terhességnél barnáztam 6-10. hét között. Második terhességnél semmi, pedig a másfél éves gyerkőcöt is emelgettem. Harmadik terhességnél barnáztam az elején, majd véreztem a 15. héten. A mostani terhességnél volt egy kis enyhe barnás folyásom az 5-8. hét körül...
2012. febr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első terhesség alatt semmi gondom nem volt kislányt szültem. Most kisfiút várok, az elején is véreztem és a 13.héttől bő 10hétig véreztem.
2012. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!