Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, most is ingyen van...

Kismamák, most is ingyen van még a 12. heti kombinált teszt?

Figyelt kérdés

Előző terhességemnél ingyen volt (2010), most mi a helyzet? Nem találok róla semmit a neten.

Sejtbankos volt, ha jól emlékszem.

Köszi a válaszokat!


2012. febr. 6. 14:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%
Mivel kötelező, ingyen van.
2012. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem kötelező, és sajnos már nincs ingyen!

A Sejtbankos 9 ezer, az Istenhegyis 11 ezer (valamivel postosabb eredményt ad, azt mondják). Most csináltattam 3 hete.

2012. febr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, nálunk pl. csak a 18. héten van négyes teszt. Idéntől jó pár helyen fizetős lett, a kórházban kérdezz rá.
2012. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Az Istenhegyin 30 ezer!
2012. febr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
A 9ezres-11ezresben csak a vérvétel van benne, vagy ultrahang is benne van?
2012. febr. 6. 14:46
 6/22 anonim ***** válasza:

Nem arra a genetikai tesztre gondoltam, amit az Istenhegyi klinikán végeznek el, hanem egy adott kórházban leveszik a vért és az Istenhegyi klinikára küldik, hogy ott csinálják meg a vér vizsgálatát, ez kerül 11 ezer forintba. Én 3 hete csináltattam meg ezt!!!

A sejtbankosnál sem a Sejtbankba kell menni, hanem csak oda küldik a levett vért.

Második voltam.

2012. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Értem!

Köszönöm!

Mindenképpen rákérdezek majd a dokimnál, aki 2 éve ingyen megcsinálta!!

Köszi a válaszokat!

2012. febr. 6. 14:48
 8/22 A kérdező kommentje:

2.

És te melyik kórházba jársz?

2012. febr. 6. 14:49
 9/22 anonim ***** válasza:

nah akkor

nem kötelező, nincs ingyen, afp van ingyen

magz.diagn.kp-ban 9000, istenhegyin 11, de ha kérsz mellé ultrahangot akkor istenhegyin 30 (vagyis nem csak vérkép hanem uh is benne a 30ban,ha csak 11 ezrest kérsz ahhoz kellhet máshonnan olyan uh amit ők elfogadnak mert velük egy szintű akkreditált uh készüléken csinálták).

De ha pl sote 2-n csináltatod, akkor ott ingyé uh és 9 ezer a kombi teszt.

2012. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Csak a vér vizsgálata van benne, nincs ultrahang.

Én Budapesten a Margit kórházba járok, ott vették le a vért és küldték tovább. Másnap meg is volt az eredmény.

Második.

2012. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!