Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az hogy nem érzem...

Miért van az hogy nem érzem terhesnek magam? A 16. hétben vagyok. Volt így más is? Mikor múlik ez el?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért nem érzed magad terhesnek, mert a kezdeti kellemetlenségek már elmúltak, de még nem érzed a mozgását. Ha első baba, erre a 20. hét körül számíthatsz majd, akkor kezdődik meg a pocak rohamos növekedése is, na akkor már érezni fogod. :)

Boldog babavárást!

2012. febr. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érzed már mocorogni? :)


Nekem az segített sokat, na meg az, hogy a 15-16. hétig hányingerem volt, és éreztem, hogy van ott valaki, de közel sem volt olyan erős ez az érzés, mint most. :) Egyébként kb. a 17. héttől érzem mozogni rendesen, innentől nő a pocakom is, most vagyok a 26.-ban, és már látszik a hasamon is, hogy mikor mozdul. :) Ez nagy vízválasztó: apukája is és én is a mozgások erősödése óta érezzük igazán anyukának/apukának magunkat. Előtte pl. sokat jártunk uh-ra, voltunk a 14., 16., 18. héten, amikor 4D-ben is láttuk - nagyon jó volt, de nehéz volt elhinni, hogy ő hozzánk tartozik. Most a 25. hétben a 4D-n, amikor már ásított, csuklott, dörzsölte a szemeit, és szopogatta az ujját, illetve amikor mozdult, látszott ahogy lerúgta az uh fejét a pocakomról, na meg éreztem is a rezdüléseit - az volt az igazi. :))

Na meg a hasam is akkorra, mint sokaknak szülés előtt - "megkismamásodtam".


Szerintem természetes, amit érzel, nem a teszttől lesz valaki anyuka, ez is egy folyamat, amelyhez idő kell. Ne aggódj ezen! :)


Sok boldogságot Neked! :)

2012. febr. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én a 19-ik hétben vagyok és nem érzem magam terhesnek, habár második gyerek.


az elsönél ilyenkor már óriási görcseim voltak, fájt mindenem. most meg semmi hála isten.


én mindegyiket 16-ik héttöl éreztem.

2012. febr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Kicsit jobban érzem magam hogy nem csak én vagyok így.Nem érzem még mocorogni sajnos de már nagyon várom.És terhes tüneteim sem voltam.Nem volt sem hányingerem sem bármi más amik általában szoktak jelentkezni a kismamáknál.Talán ez miatt sem érzem kismamának magam.Ultrahangra olyan sokára hív vissza az orvos.Eddig még 3 szor voltam de még csak egyszer láttam a 12.héten.Boldog babavárást,és jó egészséget kívánok nektek és a babátoknak :)
2012. febr. 7. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!