Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhesen lehet...

Hány hetes terhesen lehet elkezdeni babaholmikat vásárolni? Ti mikor kezdtétek el? 15 hetes kismami!

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármikor el lehet kezdeni.:) persze tudom a babonák meg a szokások....nekem most nem nagyon kellett mert nem az első baba,de mikor az elsőt vártam kaptunk egy csomó ruhát amiket az utolsó hónapban mostam vasaltam,és akkor láttam mi kell még hozzá,mi hiányzik.Babakocsit pelenkázót és a többi felszerelést is ugy a 33.héttől kezdtük el beszerezni.most már megvan minden a bébinek,a táska is kikészitve,és kb 2 hete van készen minden.szerintem ha meglátsz valamit akkor nyugodtan vedd meg de a nagyobb beruházás akár még rá is érhet,még nagyon az "elején" jársz a terhességnek.üdv 35 hetes km
2009. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Én a 20.héttől vásárolgatok,nem babonából,hanem mert akkor tudtuk meg a baba nemét tutira.

Az sem egy utolsó szempont,hogy nem egyszerre kell kiadni csomó pénzt és a nagy hőségben sem lesz kedvem mászkálni a babaholmik után.


22hetes pocis

2009. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Annyi akciós babacuccot láttam már,de nem mertem megvenni egyet sem!
2009. jún. 2. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!