Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kombinált teszt közepes...

A kombinált teszt közepes kockázatú lett, lehet kérni rögtön az amniocentézist, vagy csak egy szintén közepes vagy magas kockázatú integrált teszt eredményt követően?

Figyelt kérdés

Kell érte fizetni?

Hol csinálják, ha Pest megyei vagyok?


2012. febr. 10. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
szia nekem is közepes kockázat lett a kombinált teszt.az integráltat nekem a dokim vette le 15ezer volt.de van egészségpénztárunk a pénzt.az integralt alacsony kockázat lett.37 voltam és 2hónapos egészséges fiam van.Vácra jártam magánba.
2012. febr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pénzt így vissza kaptuk ez lemaradt:)És az integrált is csak egy sima vérvétel.
2012. febr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem csináltattam kombinált tesztet, mert tudtam előre, hogy amnióra fogok menni, pontosabban corionboholy vizsgálatot kérek. A korom és az előzmények miatt is ez volt indokolt. Szerencsére negatív lett:)

Én sem vagyok budapesti, Pest megyei vagyok, szerintem ez nem számít a fizetésnél. Volt egy időszak amikor kb 30 ezerbe került ez a vizsgálat, amikor én voltam kb 2,5 éve akkor ingyenes volt mindenkinek. Most nem jut eszembe a kórház neve, a X. vagy XVII. kerületben van, ha érdekel rákérdezek.

Ide bárki mehet, igaz, hosszan kell várakozni, de megéri. A vizsgálat napjára be kell feküdni, de délután kiengednek.

Itt nem a magzatvízből, hanem a méhlepényből vesznek mintát.

2012. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!