Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eles, szuro fajdalom az...

Eles, szuro fajdalom az alhasamban, es a szemeremtestnel? 33 hkm

Figyelt kérdés

Par napja, tobbszor, ereztem eles szuro fajdalmat az alhasamban, egeszen lent is, es neha meg a huvelyemben is.

Olyan erzes mintha kessel atszurnanak odalent. Nagyon faj. Par masodpercig tart, utana elmulik, de olyankor se mozogni, se lepni, se ulni nem tudok. A baba mar 28 hetes kora ota koponyavegu fekvesben van. Lehet hogy o nyom valamit? Vagy baj jelenthet ez a fajdalom?

A valaszokat elore is koszonom.


2012. febr. 11. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is érzek hasonló fájdalmat. Szúró érzés (de mondjuk nem annyira kellemetlen, hogy ülni-állni se tudjak), nálam is pár másodpercig tart. Azt vettem észre, akkor érzem, mikor a babó mozdul (enyém is koponyavégű fekvésben van már). Szóval szerintem csak nyom valamit. Esetleg érzékenyebb vagy, de nálad is ez lehet, ahogy sejted is.


35hkm

2012. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod. Szerintem is nyomhat valamit, mert tegnap este azt vettem eszre hogy amikor ficankolt odabent akkor nagyon fajt, es miutan elaludt :) abbamaradt a fajdalom is.
2012. febr. 12. 14:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is vannak hasonló fájdalmak (30h), a doki szerint nyom a baba egy-két ideget. Azért én rákérdeznék az orvosomra, hogy lehet-e ez ennyira durva fájdalom?!
2012. febr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!