Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok. Ki...

8 hetes terhes vagyok. Ki vehet táppénzre, a körzeti, vagy a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Nagyon stresszes a munkahelyem, eddig is épphogy kibírtam. Nem beszélve a folyamatos hányingerről, álmosságról és hasgörcsökről.
2012. febr. 12. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A körzeti orvoshoz kell menned,ő ír ki táppénzre. Gratula!
2012. febr. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Atroposz ***** válasza:
Engem a nődoki írt ki veszélyeztetett terhességgel.
2012. febr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a nőgyógyász ad egy papírt amin javasolja a táppénzt.Ezzel kell menni a háziorvoshoz,és ő ír ki.
2012. febr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Atroposz ***** válasza:
Ezek szerint orvosoktól függ mert nekem nem kellett menni a körzeti orvoshoz sőt még nem is látott még.Én 2 hetente jártam a nődokihoz a táppénzes papírért. Bár én sztk-ás rendelésen voltam.
2012. febr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem a háziorvos írt ki veszélyeztetettre, de szólt, hogy ha legközelebb megyek a nőgyógyászhoz, akkor kérjek igazolást erről, hogy ő is javasolja.
2012. febr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is kell igazolás a nőgyógyásztól, és a körzeti ír ki.
2012. febr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Babi0906 ***** válasza:
Szia. Nekem azt mondta az orvos menjek el a körzetihez ő felvesz táppénzre. utána majd ő ad egy igazolást amivel a körzeti betegállományban tud tartani. Nekem magán orvosom van, lehet ezért nem tud ő felvenni.
2012. febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
engem is a nőgyógyász írt ki.
2012. febr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!