Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetseges, hogy nem szabalyos...

Lehetseges, hogy nem szabalyos ciklus eseten akar egy honap is elteljen a menstruacio es a peteeres között?

Figyelt kérdés
Konkretan az a helyzet, hogy kisbabat szeretnenk es a terhesseg tulajdonkeppen fent is all. ma voltam az orvosomnal aki latta a petezsakot, de az csak egy pici kis fekete pont volt, szivhang sem volt. az utolso menstruaciom szerint 8 hetes terhesnek kene lennem, de ha az egy egeszseges 8 hetes terhesseg volna mar szivhangnak lennie kene. Az orvos szerint ket lehetöseg van vagy egy elhalt terhessegröl van szo, amit meg kell szakitani. (azt sem tudom igazan, hogy ez hogy törtenik) vagy nem 2 hettel a menzeszem utan volt PE.-m. Igazabol nagyon aggodom, hogy mi lesz. Ha valaki esetleg jart mar ilyen cipöben, megoszthatna a tapasztalatait. köszönöm elöre is.
2012. febr. 13. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Closty mellett lettem terhes. A 14. ciklusnapon még csak közepes érettségű tüszők voltak, így sikertelennek nyilvánította a doki azt a hónapot. Az esélytelenek nyugalmával szerettük egymást apával, de aztán csak nem jött meg. A 41. ciklusnapon lett pozitív a teszt (10-es erősségű), tehát valahol a 28-29. napon foganhatott. 8. héten voltam uh-n vele, még nem volt szívhang, mert épphogy 6 hetes lehetett a méretek szerint. Ma már 2,5 hónapos és makkegészséges. :-)


Drukkolok neked!

2012. febr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztato sorokat:) Tudod azert is vagyok ennyire elkeseredve mert mar van egy kislanyunk, akinel az elsö perctöl fogva ugy törtentek a dolgok, ahogy a nagykönyvben meg van irva. Soha egy perc aggodalmam sem volt a terhessegem alatt es azt gondolom most is ugyanezt vartam, söt meg voltam gyözödve. semmit nem szedtem, szoval ez a terhesseg is teljesen spontan jött letre szinte az elsö vedekezes nelküli honap utan. Hiba ugyan, de teljesen beleeltük mar magunkat, dehat hogy is lehet egy gyermeknek csak "fél gözzel" örülni? Nagyon kivancsi vagyok mi lesz, pentekre rendelt vissza...
2012. febr. 13. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne keseredj el, nekem össze-vissza ciklusom volt, és mezi szerint 3 héttel idősebb a babám mint valójában. Mindig mondom a dokinak, hogy a menzi szerint nem jó a hét, és méret alapján nézze, hogy hanyadik hét. (a 12. heti jó viszonyítási alap lesz) :)

2012. febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amugy nekem a 36. napon lett nagyon halvanyan pozi az elsö tesztem, ami azt irja h 25IU/L, nemtudom mond e vmit, a masodik 1 nappal kesöbb szinten halvanyocska clear blue marka nemtalalom a csomagolason az erzekenyseget.
2012. febr. 13. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem egy évben átlagban 3-4mensturációm van/volt.

van h 2 hónapban egymás után, aztán 4 hónapig semmi (pcos)...

aztán 2009 márciusban abbahagytam a gyógyszerszedést, mondván ugysem leszek terhes, a dokik mindig riogattak h nem lesz majd 1xű a babaprojekt. gondoltuk ha mégis jön a baba mi örülünk neki, ha nem 1-2év mulva elmegyünk orvosi segitségért.

aztán egy ilyen 4hónapos szünet után csináltam tesztet, pozitv lett-sokkot kaptam kb,persze nagyon örültünk neki. szoval ott a 4hónapban egyszer csak volt egy peteérésem (nem figyeltem rá ovuteszttel meg semmi). uh méretek alapján lettem kiirva. már 20hónapos nagyfiú:)

most várjuk a tesot, de rá már tudatosan készültünk, mondván nem lesz mégegyszer ilyen mázlim, s az első clostys hóban sikerült is a tesó:)

ez az én történetem

2012. febr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!