Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelenthet ha a doki a 6...

Mit jelenthet ha a doki a 6 hetes uhn látta a babót mutatta is én kérdeztem hogy lehet tudni egyedül van-e erre azt mondta GYANÚS van ott valami de nem látta még, reménykedhetek ketten vannak? Még 3hét mire mennnem kell addig kilukad az oldalam.

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha azt mondta, hogy gyanús... :)

nem küldött el laborba hcg szintre? Ott egy normál terhességnél kb. 3000 a hcg,(nekem 3000 fölött volt) egy ikerterhességnél a duplájára is nőhet. Ebből (is) szoktak következtetni, hogy egy vagy több baba van a pocakban.

2009. jún. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem küldött el, miért ilyenkor el szoktak küldeni ilyen vizsgálatra?
2009. jún. 5. 10:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Hat igen...gyanus...amugy van akinek csak a 12.-13. heten latjak meg mikor mar a babok kicsit mocorognak,mert van h addig takarjak egymast.

gratulakok! es szoritok!

2009. jún. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok!!!

Nekem is lehet 2 van,de "majd meglátjuk mi lesz belőle"-mondta a dokim.Nekem 2 petéjüek lennének,ha megmaradna a másik is amelyik kissebb.

Engem se küldött Hcg szintet mérni.Nekem még van 7 nap a következő Uh-ig amikor megtudodm h felszívódott vagy megmaradt a második.

2009. jún. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem reménykedhetsz. Barátnőmnél akkor vették észre, hogy 2 baba van, amikor a szívverésük is látható volt az UH-on :-)


Szorítunk! Jó babavárást!

2009. jún. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért ne éld bele magad nagyon,nővéremnek 6 hetes terhesen azt mondta a doki hogy ketten vannak,aztán mire a következő UH-ra ment,már csak egy babó látszott,a másik felszívódott.Azt mondta a doki,hogy elég sok terhesség indul így,és nem is mindig veszik észre.Azért drukkolok neked!
2009. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igen, el szokták küldeni a kismamát vérvételre, ez nálunk rögtön megtörténik ahogy megyek a + teszt után. és ebben a vérvételben benne van a hcg szint ellenőrzése is.


első voltam


jó babavárást :)

2009. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!