Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kispapa vagyok. Hogy...

36 hetes kispapa vagyok. Hogy készuljek fel a kisfiammal való elsö találkozásra?

Figyelt kérdés
Bennt leszek a szulésnél, ha birni fogom. Még hátra van 4 hét de már most nagyon izgulok, hogy milyen lesz amikor a kezembe adják, rám néz stb. kicsit izgulok és félek.
2009. jún. 6. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Szia.Bár én csak a párom érzéseit tudom neked tolmácsolni.Ő is csak azért jött be velem szülni,mert nekem igy könyebb volt,ezért válalta.de bármikor végigcsinálná mégenyszer.ő se tudta elképzelni milyen lesz ha megszületika fia.Neki eddig minden baba kis Joda volt:-))sose értettte miért mondják rájuk,hogy szépek,hiszen olyan ráncosak,győrödtek.Mikor kibujt a kisfia,adarohant,majd vissza hozzám és csillógó szemmel közölte,hogy ennek a babának van haja,és gyönyörűű.Szóval ilyen ez az apaság.csak add át magad az érzéseidnek,ne nagyon készülj rá,mert igazából nemtudod hogy mire kell készülnöd.Csudi jó érzés mikor megkapod,és pislog rád,és ásít,és ismerkedig a szüleivel.Ne izgulj csodás lesz.Gratulálok nektek.

5 hós anyuka.

2009. jún. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Az én férjem is nagyon izgult, de amikor látta, hogy én magabiztosan megyek a kórházba és nem parázom, hanem elfogadom a dolgok folyását, ő is megnyugodott! Illetve nem volt alkalma nagyon tovább aggódni, mivel ő hozta a vizet, beszélgettünk, csak az volt rossz neki, mikor látta, hogy tényleg fáj, és hogy nem tud mit csinálni, ilyenkor én megnyugtattam, hogy nem is kell semmit csinálnia :) Az szerintem eszedbe sem fog jutni, hogy elájulj vagy ilyesmi, mert olyan természetesen zajlik az egész, inkább készülj fel, hogy tudsz segiteni, masszirozni, borogatni, kezet fogni, ilyenek. Ha a bébi kint lesz, az euforikusan hatott a páromra, egyszerűen csak megnyugszol, nagyon örülsz, nagyon büszke vagy, szóval emiatt se félj :)

Sok boldogságot nektek!!

Egy 2 hós bébi anyukája

2009. jún. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!