Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Afp eredményt el lehet...

Az Afp eredményt el lehet kérni úgy mint a labor eredményeket vagy a védőnő-orvos kapja meg?

Figyelt kérdés
18 hetes terhes vagyok és nem tudom kell e mennem terhesgondozásra vagy elég csak az uh-ra.
2012. febr. 25. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Az Afp eredményt a védőnő kapja meg, amiért el kell menned, mert vinned kell a 18. hetes UH-ra!
2012. febr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát én is reménykedek benne hogy hétfőig megkapja a védőnő az eredményemet de ha nincs meg az eredmény attól még mehetek uhra gondolom
2012. febr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha 16 hetesen mentél Afp-re akkor mindenképp megkapják az eredményt, h anélkül mehetsz-e azt nem tudom, de mindenképp vinni kell,ezt tudom csak biztosra mondani!
2012. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem lehet uh-ra menni az afp nélkül, időpontot is csak akkor adtak, mikor megérkezett az eredmény. Én 19+3 leszek, mikor uh-ra megyek.Nekem azt mondta a védőnő, majd az uh eredményével menjek tanácsadásra.
2012. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a nőgyógyászhoz kellett mennem az eredményért. (SzTK, nem magánorvos)Az UH-ra pedig mindenféleképpen kell vinni az eredényt.

Üdv: 19 hkm.

2012. febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a laborba kellett mennem az afp eredményemért. De mindenképp vinned kell a leleted 18 hetes uh-ra, mert anélkül nem csinálják meg!!
2012. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a 18-19 hetes uh-ra kell vinni az afp eredményét.

általában a védőnő kapja meg,

de nekem pl be kellett mennem érte a laborba, ahol megcsinálták, mert másik kerületeben van a kettő, és ilyenkor ez a szabály :O

2012. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!