Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem baj hogy a babám sokat...

Nem baj hogy a babám sokat nyomja ki valamijét? 23 hetes vagyok. Ilyenkor mit csinál? Nyújtózik? Van hogy reggel egy helyen van összegömbölyödve és kidudorodva. Nektek is ennyit nyomja ki magát? Minden nap akár többször is.

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

ajjaj.nálunk szinte az a mániája,hogy egész nap kinyomja valamiét-szerintem a keze vagy a kis lába mert olyan kis vékonyka,meg tudom fogni szinte-néha olyan nagyon tud fájni h hirtelen össze is rándulok-ilyenkor néznek rám furcsán-de azért kibirható,és igy legalább tudom h jól van,mert nálunk az lenne a fura ha nem mozogna,mert Ő egy kis örökmozgó.

29 hetes

2009. jún. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na akkor jó :) Úgy látszik nálunk is ez lesz a favorit. Persze sokat rugdal és ütlegel :) De nagyon jó érezni!
2009. jún. 8. 12:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Majdnem minden reggel úgy ébredek, hogy a hasam jobb felén kifli formában kidudorodik a kisasszony. Teljesen eldeformálja a hasamat. :) Olyankor mindig kap egy kis simogatást és lágy masszázst apukájától és már vissza is vándorol középre. :)


Boldog babavárást!

21 hetes km

2009. jún. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!