Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet h ez buta kérdés lesz...

Lehet h ez buta kérdés lesz előre is elnézést de a baba pisil vagy kakil a pocimban? (38. hét) ha igen akkor az hova megy és hogy távozik a szervezetemből?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Pisilni pisil, a vége felé kakilhat, az viszont már nem jó, akkor rögtön ki kell venni.
2012. márc. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ,csak pisil.A magzatvízbe.Mivel a víz cserélődik,így a pisi is eltűnik azzal együtt.A mekónium(magzatszurok)a belekben marad a születés utánig.Akkor gond van,ha a magzatvízbe üríti a pici.
2012. márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ezt honnén tudom h a magzat vízbe végzi a dolgát?
2012. márc. 2. 18:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt sajna nem lehet tudni,csak a magzatvizen lehet látni, hogy zöldes elszíneződésű. De az elég veszélyes dolog, így azonnali császár a vége.
2012. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt a doki látja,amikor pl. túlhordás miatt amnioscopiát végez.Na,akkor végzik a sürgősségi császárt(ha a doki úgy ítéli meg).
2012. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 timike26 ***** válasza:
nem feltètlen csàszàr a vège....nekem is belekakilt a nagyobik fiam a magzatvizbe,amikor megszuletett termèszetes uton,nem hagytàk fellèlegezni/felsirni hanem elvittèk ès leszivtàk neki a piszkos vizet.utàna 2 oràval megkaptam,semmi szovodmèny vagy komplikàcio nem volt.
2012. márc. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!