Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nagyon lent van a baba...

Ha nagyon lent van a baba buksija, akkor tényleg gyorsabb lefolyású a szülés, vagy ez nem befolyásolja? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

35 hetes vagyok, és azt mondta a doki, hogy már annyira lent van a buksija, hogy a szeméremcsontom alatt beékelődött a buksija.Mondta, hogy lehet hamarabb nyílik a méhszáj.

És egyébként 2.baba.Ki hogyan szült, hamarabb vagy másmilyen volt mint az első?Nehezebb, könnyebb, írjatok!


2012. márc. 3. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnek, meg a másodiknak is nagyon lenn volt a feje. Az elsőt 37 hetesen szültem 4 óra alatt, a másodikat 36 hetesen 1,5 óra alatt.
2012. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fent volt a baba feje, mikor a 40. héten beindult a szülés. Mégis az első fájástól 2,5 óra telt el, és már a karomban volt a fiam. Gátvédelem is sikerült, pedig 3850 g volt.
2012. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor én vagyok az ellen példa.

Doki nekem is azt mondta, óh, nagyon könnyű szülésem lesz már a 34-35. hét körül befordult, a méhnyak nagyon megrövidült, olyan érzésem volt, mintha menten kipottyanna a gyerek. Aztán 41+5 hétre indítottak, péntek reggel kaptam az első dózist, este 6-ra jöttek a fájások, kitágultam 4 ujjnyira. Mondták 11 előtt baba lesz. Aha, másnap 9.45-kor szültem meg. 3x-i oxi, burokrepesztés. Végén úgy kellett kinyomni belőlem a fiamat, mert bent szorult a szülőcsatornába. Annyira kifáradtam és olyan sok vért vesztettem, hogy a lepényre már nem volt erőm, és fájás sem jött hozzá, műtöttek, majdnem ottmaradtam. De 6 héttel szülés után újra az alsó határon volt a vérem. Azóta 4 hónapos gyönyörű fiam van.

Ja, első baba.

2012. márc. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött könnyen sajnos a baba. Doki állandóan mondogatta, hogy de lent van már a feje, meg hogy így hamar szülhetek majd, de én nem tágultam szinte semmit fél nap után sem...

Úgyhogy nálam nem jött be, hogy ha lent van a feje, akkor gyors lesz a szülés.

Másodikról még nem tudok nyilatkozni, nekem ő az első baba volt.

2012. márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!