Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van különbség, hogy sima...

Van különbség, hogy sima testápolót használok-e vagy kifejezetten terhességi csíkok ellenit? A sima testápoló nem tartalmaz olyan anyagokat, ami beszívodva a bőrbe árthat a gyereknek?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem , mert a terhességi krémek olyan drágák, a simát meg nem merem magamra kenni nehogy rosszat okozzak..... Az olívaolaj meg nem vált be.........
2008. ápr. 10. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
hát igazság szerint ha már kialakult akkor nem lehet semmilyen krémmel eltüntetni.csak halványítani lehet.az olivaolaj arra való hogy megtartsa a bőr rugalmasságát.el nem tünteti.és a terhesség legelejétől kell használni.szerintem jó.nyugodtan használhatsz testápolót,nem fog ártani.a nívea nagyon jó.szedj kis adagban A vitamint,D és E vitamint.ezt egy gyógynövényes könyvben néztem,és nekem úgy tünik jó.de elötte kérdezd ki orvosodat hogy szedheted e.
2008. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A DM-ben lehet kapni a Milupána a terhességi csíkok/stria elleni krémét. Én azt használom, meg a Clarence-nek van egy olaja (sárga), és azt is szoktam. Ha ezután is striás leszek, akkor ez genetika...ez van.
2008. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az olivaolaj,és az egyéb,magas E vitamin tartalmú,természetes olajok a legjobbak.De ah édesanyám mondja; fajtajelleg.Sajna nekem nagyon vékony a bőröm,és kenegethettem én akármivel mégis térképesre repedt.

Ha az olivaolajtól berepedtél,akkor valószínűleg abban a cipőben jársz mint én.

2008. ápr. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én kimondottan Dm-ben kapható babatejet használok, és nagyon jó.
2008. ápr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én normál testápolot használok vagy néha babaolajat,de még semmi csíkom nincs.Bár lehet ilyen rugalmas a bőröm,de +16kg-t szedtem magamra és 36 hetes vagyok.Szerintem mindegy mit használsz a lényeg,hogy ne hagyd kiszáradni a bőröd.
2008. ápr. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia,

Igazából a stria az hajlam, és sajnos nem lehet elkerülni, hogyha a bőröd hajlik rá akkor sajnos megjelennek.A milupa krémét gyűlölöm, pici és drága és nagyon sűsű alig lehet kenni.Viszont vettem a Dm-ben egy Babydream márkájú stria elleni olajat nagyon jó illata van olcsó 600ft volt, ha jól emlékszem és már nagyon régóta használom.Amúgy a hidratálás a lényeg, az engedi a bőrt picit, hogy ne feszüljön.Tulajdonképpen a sima testápoló is megteszi, amelyik kifejezetten hidratáló testápoló.

2008. ápr. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnőm, hogy bármilyen testápolót használhatok, sőt szerinte az olcsóbb egyszerű testápolók még jobbak, mint a sokkal drágább stria elleni krémek, vagy a sima babaolaj is jó. De egyébként tényleg alkatfüggő, van aki kenheti bármivel akkor is kijön, van aki meg semmivel sem keni és egyetlen csíkja sincs.
2008. ápr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a Gabi babaolajat használom,mellette hidratálo krémet is.Az a lényeg mindig legyen kenve,egy nap 2szer is.
2008. ápr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam speciális krémeket is, normál testápolót is,és babakrémet is ,de mivel a hasam olyan tempóban nőtt ,hogy 6. hónapban azt hiszik most megyek szülni, valószinű ,hogy bármit magamra kenhettem volna ,minden csak késleltette az elkerülhetetlent.Mindettől függetlenül én igy csikosan is imádom a pocimat.

Egyszóval nem a krémen mulik,alkaton

2008. ápr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem a Milupa krém nagyon jó. Pont azért, mert sűrű. Jó sokáig selymes tőle a bőr. 1060 Ft. A mai világban a 600 Ft-hoz képest nem sok. Én reggel ezzel kenem a pocim, este fürdés után babaolaj géllel(amit bizes börre kell).

Csíkmentes babavárást:)

2008. ápr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!