Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem fél éve volt egy vetélés...

Nekem fél éve volt egy vetélésem és most ugy néz ki6-7hetes kismama vagyok de még nem voltam orvosnál mióta mgetudtam hogy terhes vagyok (csináltam kettö tesztet is és pozitiv lett aminek nagyon nagyon örültem) mikor érdemes meglátogatni a dokit?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem máris érdemes elmenned! :)

Gratulálok! Boldog babavárást!

2009. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2009. jún. 9. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Már menj is.Biztos ad majd terhességmegtartó gyógyszert, ill. hát vetélés után szoktak.Biztos ami biztos.

Én már az 5. héten szaladtam a dokihoz, mivel már volt két vetélésem.Kaptam Duphastonr rá.Akkor igaz még nem uházott, hisz pici volt a terhesség, de neked már mindennek kell lennie, látni fogod a picurod kis szivecskéjét.

Sok sikert.

2009. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén már alig várom hogy lássam, meg halljam a kicsi szivét dobogni :) neked is köszönöm hogy válaszoltál!(te dolgoztál állapotosan?)
2009. jún. 9. 13:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Nem, karácsonykor tudtam meg hogy baba van, és januárba már nem mentem.Mivel álló munka, sok utazás, zötykölődés.Még csak tesztem volt, de a háziorvos már ki is írt.Nem mertem kockáztatni, bár az előző kettővel is az elejétől itthon voltam, mégis baj lett, tehát nem ez befolyásolja a dolgot, pesze extrém nehéz munkát nem szabad semmiképp.

Szép és egészséges terhességet neked.

2009. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én dolgozom most is ,reggelente takarítás van a munkahelyemen aztán csak ücsörgés,de néha érzem föleg most a melegben hogy fáradok akkor megállok pihenni,lehet az orvos engem is kiir majd táppénze rögtön,majd kiderül mit lát a legjobbnak.


Viszont kívánok minden jót!

2009. jún. 9. 14:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt a terhességem előtt egy vetélésem kb. 9 hetesen, utána 2,5 hónappal lettem várandós újra. Mivel pedagógus vagyok, volt 2 hónap szünetem, szeptemberben 17 hetesen még visszamentem dolgozni, decemberben kiírt véglegesre a doki, féligmeddig veszélyeztetett terhes voltam (nem kellett feküdnöm, csak kímélni magam). A babám 37. hét után született, teljesen egészségesen, éretten (3500g 55 cm) és nem volt semmi komplikáció.

Amikor nekem pozitív lett a tesztem én elsírtam magam örömömben, ez a boldogság és az az "csoda" érzés, ami akkor született meg bennem, ma is tart, amikor a kislányomra nézek. A legjobb dolog! :)

2009. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
(ui: első voltam, csak elfelejtettem odaírni)
2009. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!