Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok 2...

30 hetes kismama vagyok 2 naponta begörcsöl a lábam mitöl? Mit tegyek? És az alacsony vérnyomás ellen lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés
Kálciun pezsgötabit iszom de nem használ!!
2012. márc. 6. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Kalcium pezsitabit nem is lehetne inni csak orvosi felügyelettel illetve engedéllyel. Izomgörcsre pedig magnézium való. Azt szeded?
2012. márc. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan igyál kalciumot. Miért ne lehetne?


Nekem minden órában begörcsöl, már alig bírom. :/ Én is 30 hetes vagyok. Az alacsony vérnyomást nem szokás patológiaként kezelni, beszélj a belgyógyászoddal, ha nagyon zavar, de nem szokás kezelni. Kávé. :)

2012. márc. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
(Egyébként a lábgörcsöt leggyakrabban kalcium hiány okozza - magnézium inkább simaizom görcsre hat, ez harántcsíkolt izom. Utolsó voltam.)
2012. márc. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm!!! :-)
2012. márc. 6. 10:07
 5/7 Babi0906 ***** válasza:
Néha nekem is görcsöl a lábam meg a kezem és én is kálcium pezsgőtablettát szedek. Nem lesz tőle semmi bajod csak nem szabad túlzásba vinni. Egyébként a szervezet úgy is jelez mire van szüksége. Én iszom a pezsgőtabit mondjuk 2 napig aztán elmúlik amikor meg újra előjön akkor megint. Magnéziumot én is szedek.
2012. márc. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is 2 naponta iszom és Én a magnerotot szedem!!!
2012. márc. 6. 10:49
 7/7 anonim ***** válasza:
a magnerot tök jó, szerintem egyébként ihatsz kálciumot néha, ha szükségét érzed. nekem is nagyon alacsony a vérnyomásom, egyszer rosszul is lettem miatta, kishíján elájultam. egyébként csak emiatt nem kell aggódni, önmagában az alacsony vérnyomás nem probléma, csak azt kell kerülni, h terhesen ájuldozz. reggel iszom egy híg tejeskávét. a dokim a rosszullét után azt mondta,h igyak egyet délben is azokon a napokon, amikor az ájulás kerülget. ennyi a kezelése. kis bónusz, h 100 évig is élhetsz :)
2013. márc. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!