Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességgel együtt jár ez a...

Terhességgel együtt jár ez a dolog?

Figyelt kérdés

24 hetes terhes vagyok és kb. 2-3 hete borzasztóan izzadékony. Ez normális? Elmúlik majd?

Az a baj, hogy sajnos semmi nem jó rá, mindent kipróbáltam. Az jó egyedül, ha megmosom mondjuk 2 óránként, de így nem lehet elmenni sehova.


2012. márc. 6. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Én csak éjszaka lettem izzadós az utóbbi pár hétben, a progeszteron okozza.


30 hetes kismama

2012. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van,hogy arra kelek,hogy folyik rajtam a víz.

Ez van.Meg kell szokni.

De mi lesz nyáron?!

2012. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szia!

Nekem is volt ez, aztán a 35.héten elmúlt és csak este álmomban izzadtam már!

2012. márc. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon fázós voltam babvárás előtt, télen zokniban aludtam sokszor. Ezen a télen viszont állandóan izzadtam, melegem volt éjszakánként, egy szál bugyira és trikóra vetkőztem. Tegnapelőtt is arra ébredtem hogy csupa nedves az egész ágynemű, már megijedtem majdnem, hogy a magzatvíz. De csak az izzadtság volt.

Nappal sem kell olyan sok ruha, mint előtte. Mondjuk óvatos vagyok, nem akarok megfázni.

38h kismama

2012. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekem nem múlt el, sőt kb. rosszabb lett. Minden éjjel tökre leizzadok. Ja, és normális, a hormonok okozzák. Zuhanyozz gyakrabban és csak pamut cuccot használj, így elviselhetőbb-nekem legalábbis. 27 hetes kismama
2012. márc. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az utolsó 2 hónapban éjjelente 3*! szárítottam a hajamat és öltöztem át mert muszáj volt.A 18 fokos szobában egy szál rövid ujjú hálóingben vizesre izzadtam,de általában nappal is állandóan melegem volt és ez éjszakánként csak fokozódott!Szülés után másfél évvel szűnt meg addig szenvedtem,de most már minden oké!:)nem vállalok még egy gyereket!
2012. máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
..persze imádom és büszke vagyok rá!:)de nem csak az izzadás miatt nem szülnék még egyszer:).Most nézem mikor írtad ki a kérdést lehet, hogy már nem is aktuális...
2012. máj. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
a "nem szülnék még egyet" biztos kiverte a biztosítékot egyes ősanyáknál mert zuhant a százalékom és évek óta nem írtam ide....
2012. máj. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Már az utolsó hétben vagyok, júniushoz képest viszonylag "jó" idő van, még nincs az a nagy kánikula. Így elvagyok, ha nem kell menni sehova. De tényleg elég kellemetlen, meg kényelmetlen, tehát bízom benne, hogy elmúlik :)
2012. jún. 16. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!