Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amióta állapotos lettem alig...

Amióta állapotos lettem alig kell borotválni a lábam és a hónomalját. A hajam viszont sokkal gyorsabban nő, de kevésbé zsírosodik, mint régen. Az arcbőröm pedig száraz lett előtte pedig zsírós volt. Ez normális? Igy is marad szülés után is?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 11. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem épp ellentkezőleg alakult, nekem nagyon zsíros lett a hajam (naponta kell mosni), zsíros a bőröm, és pattanásos lett (előtte sosem volt), de a szőrnövekedésem nekem ugyan olyan.

17 hetes kismama

2008. ápr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem a borom patis lett, de elmult a 12. het korul.

A szornovekedes viszont nagyon beindult, erre duhos voltam, mert le van lezerezve a labam, es a vagyonokat ero csupaszsagon elkezdett noni az a sok szor :D

De erdekes modom aztan kikopott megint, igaz, nem olyan szep, mint volt.

A hajam viszont suru, fenyes, es alig kell mosnom :)

Szules utan szerintem ezek elmulnak.

2008. ápr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Azt én is észrevettem, hogy a hajam sokkal kevésbé hullik és nem is zsírosodik annyira, én is ritkábban mosok hajat. A lábamon, hónaljamon sajna nem tapasztaltam ritkulást...

Az arcom nekem is elég zsíros volt és most tényleg kicsit szárazabb lett.

Biztos a hormonok miatt!

26 hetes kismami

2008. ápr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is zsirosodik a hajam es a borom, a szorom is mintha jobban none...es sajnos nem a fejemen!hat ha ez igy maradna szules utan, eleg rosszul jarnek.
2008. ápr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem bánnám, ha így maradna:)
2008. ápr. 11. 12:51
 6/8 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
A zsíros hajra tudom ajánlani kamillás öblögetést,vagy tojásfehérje pakolást.Lehet bele tenni citromlevet,ez szárítja a hajat.A hormon változások miatt vannak ezek a változások.Sajna szülés után inkább hajhullás szokott jelentkezni,nem mindenkinél a fogak romlása is jobban beindul.Ez a szoptatás miatt lehet.Üdv 27.hetes fodrász kismama
2008. ápr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

25 hetes vagyok,nekem sajna nő a szőr rendesen:-(

A hajam szép, de hullik, és sok lett a pattanásom.

Hát nem vagyunk egyformák, de szülés után változik,az tuti.

2008. ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23hetes kismama vagyok.Amiota babat várok a szörzetem mindenhol ritkább és gyengébb.A hajam viszont selymesebb lett,elötte olyen volt mint a seprü,most nagyon tetszik:D Az arcböröm viszont nagyon száraz,nem gyözöm kenegetni.Orvosom szerint a hormonok miatt van ez,de szülés után minden visszaállBoldog babavárást!
2008. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!