Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 18. heti ultrahangon ezt az...

A 18. heti ultrahangon ezt az eredmény kaptam: a magzat bo. Szívkamrájában echogen fókusz látható. Akinek szintén volt ilyen, mi lett végül? Mitől lehet? Felszívódott?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy mitől volt nem tudom, de a doki azt mondta, hogy a magzatok nagy részének van ilyen és amire megszületnek "kinövik". Nálunk is a 18 hetesen vették észre, aztán még 23 hetesen is látszott a genetika ismétlésen, viszont 30 hetes uh-n már nem volt.

Ne izgulj, bízz benne, hogy nálatok is így lesz.

Tudom, könnyű mondani mert én is szétstresszeltem magam, de szerencsére nem lett gond.

Sokat számít a pozitív gondolkodás.

2012. márc. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! :)

Igen,azt mondták nekem is,hogy ez szinte egy életkori sajátosság.A babák nagy részében valószinűleg ott van,csak nem mindenki akkor megy UH-ra amikor ez már ott van.És amire újra kell menni,akkorra már el is múlt.

2012. márc. 8. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!