Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10+1 hetes kismama vagyok!...

10+1 hetes kismama vagyok! 6+1 hetessen voltam utoljara ultrahangon. Minden rendben volt szivmukodest is detektaltak! Ha mar van szivmukodes akkor is felszivodhat a magzat?

Figyelt kérdés
Mar volt egy vetelesem es nagyon aggodom!Nincsen semmi panaszom jol vagyok ket het mulva mehetek csak a kovetkezo ultrahangra.Sok helyrol hallom h 8-9 hetessen felszivodik a magzat,ezert aggodom!
2012. márc. 9. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:

nem! Nem fog felszívódni! Nyugodj meg, kérlek, és próbálj meg pozitívan állni a dologhoz. A tüneteid, ha megvannak, akkor biztos, hogy minden rendben. A vetélés azért vérzéssel és fájó görccsel jár 90%-ban.

Nyugi, nyugi, nyugi!

2012. márc. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Még annyi, hogy néha valóban az első babával elvetél a kismama, (régen, tudod, mikor nem volt teszt, sem ultrahang, ezt még észre sem vették) csak annyit, hogy késett a mensi egyszer... ma észrevesszük, de sajnos az elsőnél tényleg előfordult több ismerősnek is, de utána sok-sok gyereket szültek még. Ne aggódj, minden rendben lesz!
2012. márc. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt még megkérdezhetném, hogy a vetélésedkor ugye véreztél? Onnan tudtad? (ha igen, akkor látod még inkább megnyugodhatsz)
2012. márc. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem szabad ezt a gyönyörű időszakot rettegéssel töltened!

Tudom, hogy nehéz a rossz tapasztalatok alapján nem idegeskedni, de vegyél nagy levegőt és beszéld meg magaddal, hogy most minden rendben lesz!!!! Beszéld meg a babáddal, hogy vigyázol rá és hogy mennyire szereted és várod őt! És ahogy az első is írta, nyugi!!! Éppen az idegeskedéssel tudsz rossz dolgokat előidézni, a 12. hétig fejlődik ki mindene annak a csöppségnek! És ne olvasgass mindenfélét a neten!! Én is olvastam sok mindent és túlstresszeltem magam! Aztán a barátnőm és Anyukám helyre billentett!!! Csak jó dolgokat olvass ne azt, ami ijesztő!! Most minden rendben lesz, mondogasd magadnak, hogy megnyugodjon a lelked!! :)

16hkm

2012. márc. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom nektek!Megnyugodtam koszonom.Igen a vetelesemnel iszonyatos fajdalmam es verzesem is volt,nem is a vetelestol felek "feltem" :)csak attol h nehogy felszivodjon.De a szivembe erzem h minden rendben van,ez a kis baba kell nekunk es meg is lesz!mostmar igy fogok gondolkodni!Koszonom megegyszer!
2012. márc. 9. 17:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szívódhat fel!!!

Már "csontosodik", marad ő még szépen legalább 30 hétig a pocidban!!!!

Ne tessék ezen parázni, mert az nem tesz jót!!!!

Boldog babavárást!!!!

2012. márc. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! :)
2012. márc. 10. 18:23
 8/8 anonim ***** válasza:

9. hét környékén még akár vissza is hívhatott volna a dokid egy UH-ra.

Én 6 hetesen voltam először, aztán 9, most következik a 12. heti genetikai UH.

2013. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!