Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen még könnyen megford...

25 hetesen még könnyen megfordulnak a saját tengelyük körül?

Figyelt kérdés

Tegnap vacsi után éreztem, hogy nagyon rágyúr valamire gyermekem, és nekifeszül... :)

És egyszer csak már nem a májamat rúgta felül, hanem a gyomromat.

De létezik, hogy eddig egy pozícióban volt Kb 2 héten át, és csak kalimpált meg rugdosott, de egy oldalon maradt?


Reggelig is úgy maradt, még reggel is a gyomromat rugdosta,most megint a májamnál érzem jobban, de nem tűnt fel, mikor fordulhatott át .


Remélem nem voltam bonyolult, 1. baba, és csak 23 hetes korától érzem a rugdosását, szóval nincs túl sok tapasztalatom :D



2012. márc. 10. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Még ennél később is megfordulhatnak úgy, hogy észre sem veszed. Nem hittem el én sem amíg így nem jártam. A másodikom még a 36. héten is faros volt és nagyon féltem, hogy császár lesz. Mindenki mondta, ha megfordul akkor érezni fogom, mert nagy. Aztán amikor a 38. héten ellenőrizték a legnagyobb megdöbbenésemre már irányban volt. Semmit nem éreztem, a doki szerint este is csinálhatta amikor aludtam így nem vettem észre.


Szóval 25 hetesen még össze vissza mozoghatnak, ha olyan kedvük van.

2012. márc. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kis cselesek :)
2012. márc. 10. 09:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem uh alatt jól láthatóan csinálta, hogy körbe forgott. Szegény doki alig bírta követni:) Aztán vissza fordult ugyan oda, úgyhogy ugyan ott rugdosott. 35 hetes voltam ekkor és 3 kilósnak saccolta akkor a doki.

2012. márc. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!