Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyszeri anyaságival kapcsolat...

Egyszeri anyaságival kapcsolatban? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ha apa megy be a MÁK.-ba ezt elintézni akkor kell-e meghatalmazás neki.Az igénylést nekem nem kell aláírni?Nektek mennyivel utána utalták a pénzt?

2012. márc. 10. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem mentem sehová sem :). Apa sem :). A kórházban kapott papírt ajánlott levélként elküldtem az Államkincstárnak (családi pótlék igényléssel együtt). Ennyi volt az egész. :) Számomra igen meglepő módon rendkívül gyorsan utaltak. Nem emlékszem pontosan, de kb. egy hét leforgása alatt a számlámon volt a pénz. :)
2012. márc. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én letöltöttem netről a formanyomtatványt, kitöltöttem, aláírtam, minden iratomat-gyerek iratát lefénymásoltattam férjemmel, csatoltam - csak a dokitól kapott igazolást raktam eredetiben a nyomtatvány mellé, amin igazolta, hogy kellő alkalommal megjelentem a terhesgondozáson. (ha ilyened nincs, jó, ha lefénymásoltatod a kiskönyvedet és azt csatolod)

MIndent összetűztem apa meg leada a MÁK-nál, de postán is be lehetett volna küldeni. 4-5nap mulva már utaltak is!

2012. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még terhesen kértem papírokat,kitöltöttem amit tudtam meg aláírtam.Mikor megszületett a kislányom ráírtam a többi hiányzó adatot is és a férjem elintézett mindent.
2012. márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!