Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A miskolci Semmelweis kórházba...

A miskolci Semmelweis kórházba tényleg nem kell vinni a babáknak ruhát?

Figyelt kérdés
Azt mondta a védőnő, hogy mikor viszik fürdetni eltűnhet a saját ruhája.Ez komoly?Semmit ne vigyek rá?

2012. márc. 11. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nővérem augusztusban szült. Nem vitt ruhácskát a babónak, mert odabent adnak rá, és jobban szeretik a csecsemősök, ha a kórházi van rajtuk, míg bent vannak. Fürdetésnél úgyis mindig abba öltöztetik őket, ha van ruha ha nem. Szerintem felesleges is állandóan átöltöztetni. Annyi ruhát kell vinni, amiben hazaviszitek. :) "Hamarosan" én is oda kerülök majd, és nem fogok vinni csak 1-3 öltözet ruhácskát.

Megkérdezhetem ki az orvosod?

2012. márc. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm a segítséged!!Akkor nem viszek én se csak amibe hazahozzuk:)

Dr. Hajas Sándor.

Talán te is kismama vagy? Minden jót neked..

2012. márc. 12. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen kismama vagyok én is. Nagyon jó, hogy nővérem nem rég volt ott, mert így legalább én is mindent tudok, mi hogy megy :)
2012. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mar egyet szultem ott,most is ott fogok.:)

nincs fogadott dokim,de Fenesihez jarok tanacsadasra.es igen nem kell vinni semmit a babanak csak a hazahozost,azt is eleg ha apuka beviszi mikor megy ertetek.azt hiszem pelenkat lehet mert abbol keveset adnak,bar nekunk eleg volt.ki keszitik az alkoholt,vattat,gezt....van rajtuk csini egyen ruci,egy pled,es a fejuk alatt textilpelus.jol neznek ki benne,felesleges sajatot adni akkor is,tenyleg nehogy eltunjon.:)

mikor szultok?en majd csak juniusban.


26hetes km

2012. márc. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Dr Sándor az orvosom, és én kicsit később szülök mint te. Szeptember elejére vagyok kiírva :)
2012. márc. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!