Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok normalis...

9 hetes terhes vagyok normalis a has puffadas? Alig birom a nadragomat begombolni mert erzem nem esik jol

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
szia, en 11 hetes vagyok, nekem ugyanez volt, nyugi, teljesen normalis. most egy picit jobb, de meg mindog puffadt, vagy mar elkezdett noni. :))
2009. jún. 12. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt :) nekem ma ugy bepuffadt hogy a nadrag nem jott osze rajtam:D
2009. jún. 12. 05:18
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem 8-9 hetesen nagyobb volt a hasam, mint most.

most már nem puffadok, hanem növésnek indult :)


12hkm

2009. jún. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek...én is így voltam,9 hetesen már mindenki látta hogy baba lesz,pedig csak fel voltam puffadva.Annyira,hogy fájt a hasam.Azt mondták rágjak köménymagot..nekem az sem segített.Teljesen normális,idővel elmúlik.


Boldog babavárást!


32 hetes kismama

2009. jún. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én még csak 8 hetes vagyok, de én konkrétan nem tudom hordani a nyári nadrágokat, úgyhogy vettem egy kismama rövidnadrágot. Tudom, lehet, hogy majd visszamegy, de augusztusban már tuti kell, hosszú pólóban pedig nem feltűnő, hogy kismama nadrág, attól függetlenül a hasam elég feltűnő.
2009. jún. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Huh! Ez engem is izgatott ekkor, de ezek szerint normális. Én is így voltam vele. 21 hetes
2009. jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is 9 hetes vagyok, és a héten vettem kismama nadrágot, a puffadt hasam miatt. Tegnap lement a puffadás, és a nadrág meg lecsúszik rólam! :-))
2009. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat lanyok:) mar sokszor en is kismama nadragba jarok mert nem jon mas ram:S
2009. jún. 13. 05:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!