Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy az aloe vera ital...

Igaz, hogy az aloe vera ital jót tesz a szervezetnek a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondták a gyógyszertárban,hogy nagyon jót tesz a szervezetnek!Mik a tapasztalatok?
2008. ápr. 14. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem,és semmilyen terhességi vitamint sem szedtem..
2008. ápr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En megkerdeztem egy orvost aki annal a cegnel alkalmazott aki ezt az italt forgalmazza es O mondta nekem, hogy a terhesseg ideje alatt az aloe nem ajanlott. Inkabb a terhesvitamin akkor.
2008. ápr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem a nőgyógyász kifejezetten ajánlotta az aloe vera berry-t. több helyről hallottam, hogy sokkal jobb a terhesvitaminnál, mert a berry csupa természetes anyagot tartalmaz, míg a terh.vitamin mesterséges/szintetikus anyag. nem beszélve arról, hogy hízlal + óriáscsecsemők születnek miatta.
2008. ápr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan igyál! jót tesz!
2008. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is iszom, de tisztázzuk, hogy az Forever Living Pr. Aloe Vera gélről beszsélünk, és nem valami utánzatról, mert azokat nem javaslom.

Ez 100% természetes alapanyag, nekem pl elmulasztotta az allergiámat 3 nap alatt.

És emellé szedem a szintén FLP B12 vitamint. Minden eredményem tökéletes, a baba megfelelő méretü és minden uhon napra pontos volt, 26 hetes kora óta fejfekvéses.

Most 32 hetes vagyok.

Emellé én sem szedtem mást, és igazat adok abban, hogy ez természetes alapanyag, míg a vitaminokban ki tudja mi van, de hogy nem természetes, az tuti.

Nálam be is szerezhetőek az Aloe termékek.

Igyad bátram!

2008. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én a natúr aloe vera 1 literes kiszerelésű italt iszom,amit az Alveola forgalmaz.Gyógyszertárban vettem és azt mondták nagyon jó minőségű!

Nem értem miért írta valaki,hogy terhesen nem jó?Nekem az orvos és a gyógyszerész is kifejezetten ajánlotta,mert méregteleníti a szervezetet!

2008. ápr. 14. 17:49
 7/7 anonim ***** válasza:
írd be az itteni keresőbe, hogy aloe!
2008. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!