Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhesen normális,...

13 hetes terhesen normális, hogy reggelente, pisilés után, ha megtörlöm, akkor a WC papíron nagyobb mennyiségű fehér, krémes folyás van?

Figyelt kérdés
olyan ciki, de meg kell kérdeznem. egyébként estére is kicsit maszatos lesz a tisztasági betétem, de ez elenyésző mennyiségű, úgy érzem nincs jelentősége. viszont ez a reggeli, ez ijesztően soknak tűnik. volt nektek hasonló?
2012. márc. 26. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen és ez még csak a kezdet. lessz ez még több is. De azért mond a dokinak a köv vizsgálatkor, hogy ph tesztet csináljon.
2012. márc. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen ez teljesen normális. Ahogy előttem is írták ez még csak több lesz. Nekem van, hogy átázik a betétem és cserélnem kell.

23 hetes kismama

2012. márc. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia

én is 13h vagyok és ugyan ez megvan nálam is.

2012. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is ugyanez van, 31 hetes vagyok :-)

Jók voltak a nőgyógyászati eredményeim, szóval nem aggódok, jövő héten megyek egy újabb kötelező vizsgálatra, remélem ugyanúgy minden ok lesz a folyást tekintve.

2012. márc. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak ennyi baj legyen.. :) Velem is ez volt. Most is, épp a másodikot várom.
2012. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18 hetes vagyok, talán most kezd normalizálódni a dolog, de nekem minden pisilés után amint tettem pár lépést kifelé a WCből szinte elöntött a hófehér, szagtalan, nem viszketős sima folyás...aztán következő pisilésig megint semmi. Elvileg normális, kitartás :)
2012. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül. mindenkinek boldog babavárást :)
2012. márc. 27. 07:59
 8/8 anonim ***** válasza:
A várandósság során az anya szervezetében fellépő változások nem csak a mellekre, az emésztésre és az izületekre vannak hatással, hanem a testnedvekre is, így bedugulhat az orr, szárazzá vagy éppen könnyezővé válhat a szem, és igen, megjelenhet, illetve erősödhet a folyás is. Ez a folyás, amennyiben fehér, megszáradva enyhén sárgás színű, akkor semmi baj, de ha zöldes, vagy erősen sárga színű, akkor fertőzésre is utalhat, ezért jobb ha felkeresed a dokidat. Nekem a terhességem előtt is volt folyásom, és most a 10. héten kezd igazán sok lenni, még a sok évi átlaghoz mérten is. A legtöbb nőnek a terhesség után elmúlik, nekem valószínűleg nem fog, mert régi "jó barát", de azért szurkolok, hogy neked elmúljon!
2012. ápr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!