Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aranyérre a varázsdio krém...

Aranyérre a varázsdio krém hatásos? 28 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Már a terhességem eleje ota kuzdok az aranyérrel.Van hogy vérzik,de most csak nagyon kijott.Alig tudok lépni,meg ulni.Már tobb homeos krémet kiprobáltam,de csak egy ideig segítenek.Most vettem Varázsdio krémet,de nemírja,hogy terhesek is használhatják.Kérlek segítsetek,akinek használt vmilyen krém írjatok.Elore is koszi.
2009. jún. 15. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ezt a kenőcsöt használom,de sajnos nekem nem vált be:(

A terhességem legelején nálam is kijött az aranyér,sokszor borzalmasan fáj és én sem tudok vele mit kezdeni.

Az orvosom nem ajánl rá semmit,azt mondta vegyek székletkönnyítő szirupot,az a neve,hogy Laevolac laktulóz.Ezt terhesek is ihatják nyugodt szívvel.

Üdv:17 hetes kismami:)

2009. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De épp az a helyzet,hogy a székletem már normalizálodott.Az elején volt csak vele gondom,akkor vérzett is,de azota az emésztésemmel minden rendben,csak az aranyerem nembír visszahuzodni.Már nem vérzik,csak fáj,de az is van hogy elmúlik 3-4 napra,aztán megint elojon,ma valahogy nagyon fáj.
2009. jún. 15. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem bevált, én végig ezt használtam.

2009. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!