Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog a mellfeszülés...

Normális dolog a mellfeszülés 3 hetes terhesség óta? Most 8 hetes terhes vagyok már, de 5 hete szétrobbannak a melleim. Nem tudok hasra feküdni, még a melltartó is fáj. Nagyon kemények, estére főleg. Már van előtejem is.

Figyelt kérdés
Egyébként már van egy gyermekem,és nála semmi ilyen nem volt a 7. hónapig.Lehet,hogy valami baj van,vagy ez normális? El fog múlni,vagy már végig kísér?

2012. ápr. 5. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj? Minden terhesség más... Igen iszonyatosan tud fájni, nekem úgy a 10-12. hétig nagyon fájt, le akartak szakadni, elmúlik nyugi. :)

38 hkm

2012. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is kb a 12.hétig fájtak, aztán elmúlt szerencsére, bár a melltartóimba egyáltalán nem férek bele. Nekem első baba, de szerintem elmúlik. Kitartás!

17hkm

2012. ápr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen
2012. ápr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is a második babám várom, a melleim iszonyat be vannak keményedve, tej is jön belőle. Azt olvastam ez normális, főleg, ha nemrég még szoptattál. Én 27 hónap után 1,5 éve hagytam abba.
2012. ápr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

8 éves a gyermekem,úgy,hogy már régen szoptattam,az aggaszt,hogy úgy néz ki,mintha be is lenne gyulladva,mert vörös az egész mellbimbóm,és körülötte! Nem tartom normálisnak,ahogy fáj,Nem vagyok az a kényeske fajta,a másik gyerekem hang nélkül megszültem.Nincs alkalmam dokival konzultálni még 3 hétig,ezért kérem a segítségetek!

Köszönöm!

2012. ápr. 6. 03:47
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem normális. Első babámat várom, nagyon pincur még, kb 5hetes, de már 3 hete meg akarok bolondulni a fájdalomtól. Sőt, lehet az 4is. Mondjuk nekem nagy (D), de egy hónap alatt sztem már E is lett. Remélem tényleg elmúlik... Vagy legalább csökken picit.
2012. máj. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!